back to homepage

Візитки Тернопіль, виготовлення табличок

Цифровий та офсетний друк, на жаль, може здійснюватися тільки на звичайному білому картоні або слабо фактурної папері. Тому ми пропонуємо послуги з виготовлення візиток шовкографією. Такий метод зазвичай застосовується, коли в якості основи для готового виробу замовник вибирає дизайнерський папір або картон (наприклад, Touche cover), метал, пластик або інші непаперових або фактурні носії. До переваг шовкографії також відносяться: нанесення УФ-лаку і друк пантонами. Візитки Тернопіль будуть виготовлені або надруковані офсетом залежно від тиражу та вибору бумаги.

Звичайно, даний спосіб не такий дешевий і вимагає більше часу на випуск тиражу, однак візитки виходять більш яскравими і чіткими.

Пластикові візитки

Пластикові візитки — це довговічний носій інформації, який також служить потужним рекламним інструментом. З їх допомогою потенційні клієнти дізнаються і запам’ятовують фірмовий стиль компанії, отримують дані про контакти. Візитка на пластиці також є показником надійності і високого статусу власника.

візитки тернопіль

візитки тернопіль

Наша друкарня реалізує будь-яку дизайнерську задумку. Пластикові візитки пропонуються з різним значенням товщини і щільності — від класичних до сучасних ультратонких. Друк зображень і тексту на візитках із пластику виконується з використанням стійких і яскравих матеріалів, що підкреслюють достоїнства матеріалу і відкривають широкі оформлювальні можливості.

Друк візиток методом шовкографії дає можливість виготовлення візиток на дизайнерських картонах, темних і рельєфних.
Шовкографія має ряд переваг перед іншими методами друку візиток. Друк візиток шовкографією в Тернополі дозволяє Вам вибирати будь-яку дизайнерську папір — колір, щільність, тиснення, фактура. При друку шовкографією ви можете здійснити Вашу найсміливішу дизайнерську фантазію на відміну від цифрового друку візиток. Цифровий друк не дозволяє друкувати на дуже фактурних паперах, пелюстках, спецматеріали, і не дозволяє друкувати пантонами.
шовкографією можна друкувати візитки білим кольором і робити вибірково лакування.

Завдяки двосторонній напиленню латексу папір має матову фактуру, виглядає одночасно і стримано-елегантно і розкішно, а шовковиста, ніжна, злегка прохолодна поверхню на дотик як пелюстка троянди. Стійка до стирання і бруду, ідеальна для виробів, що вимагають поєднання тактильного задоволення і міцності.
Кольори: натурально-білий, слонова кістка, чорний мат., Бордо, сливовий, оранж, синьо-зелений, світло-сірий, холодний блакитний, червоний, коричневий, темно-синій.
Вибіркове лакування на латексній папері виглядає дуже ефектно.

Пропонуэмо також розглянути послугу выд нашої друкарні — виготовлення табличок та вивісок. Будь який розмір, дизайн та тип матеріалу, таблички Тернопіль буду друкуватись на європейському обладнанні в поліграфічному центрі, що виконує друк, порізку табличок. Замовити табличку для начальника, директора чи кабінету можна на сайті або за телефонами.