Що таке автономна каналізація? Ціна та монтаж

Март 25 22:05 2019

Що таке автономна каналізація і які переваги?

Що таке «центральна каналізація» знають всі, але ми навіть не уявляємо принцип її роботи. Ставимося до неї, як до належного. У ній стічні води з усіх об’єктів стояками, трубами і колекторами відправляються на промислові очисні споруди.

Автономна каналізація – це локальний очисний комплекс для індивідуального користування. Ця система працює і очищає води в автономному режимі, незалежно від міських комунікацій. Цей вид каналізації якраз використовується в заміських будинках і дачах. Часто його використовують і в великих селищах, так як до одного комплексу очисних споруд, може бути підключення декількох будівель (точок зливу).

Головні переваги автономних каналізаційних систем:

  • Автономність. Повна незалежність від зовнішніх мереж. Що б не відбувалося за Вашою ділянкою, Вашу систему це не торкнеться
  • Вартість. Ціни на індивідуальні системи очищення для одного-двох чоловік є доступними для кожного. Це дешевше, ніж будівництво центральної каналізації селища, збираючи гроші гуртом.
  • Оптимізація витрат під час використання каналізаційної системи приватного заміського будинку. Ви можете самостійно вирішувати хто і коли буде займатися сервісним обслуговуванням, ремонтом септика або станції біологічної очистки.

Монтаж обладнання та ціна каналізації

автономна каналізаціяПроектування автономної каналізації для дачі або заміського будинку не відрізняється від інших типів будівництва. Повинні враховуватися розташування будівель, тип ґрунту, ухил місцевості, розташування колодязів. Фактична вартість обладнання та установки, як правило, становить 1-3% від загальної вартості будівництва. Вона повністю виправдана такими важливими факторами, як якість вашого життя, домашній комфорт.

Не варто забувати про екологію. Стічні води з дому після попадання до ґрунту без очищення призводять до виділення до атмосфери продуктів розкладання побутових відходів. Відбувається забруднення колодязів з питною водою, ґрунту, як наслідок, отруєння нитридами ваших посадок. Це серйозно може зіпсувати якість вашої ділянки і здоров’я сім’ї. Наше обладнання працює з використанням аеробних бактерій, за рахунок яких відбувається фільтрація рідин.

Як ми працюємо

При виборі нашої компанії Ви отримуєте всі необхідні роботи: проектування, монтаж, а також подальше обслуговування встановлених нами систем. Гарантійний термін на всі надані послуги становить до 5 років.

  • Виїжджаємо на Ваш ділянку. Майстер під’їжджає на місце монтажу і вибирає обладнання виходячи з умов на Вашій ділянці. При виборі очисної споруди дуже важливо звернути увагу на багато аспектів. Тип ґрунту, рівень ґрунтових вод на ділянці, скільки людина живе в будинку, скільки точок водорозбору планується підключати. Відбувається складання плану – схеми з урахуванням основних будівель. Це робиться для більш раціонального розташування автономної каналізації на місцевості.
  • Далі проектування і розрахунок. На наступному етапі складається докладний кошторис на послуги, обладнання, матеріали. Кошторис – важливий результат розробки проекту автономної каналізації. Цей документ надається Замовнику для ознайомлення і узгодження обсягів робіт і матеріалів. Кошторис, регулює всі Ваші витрати.
  • Потім наші фахівці встановлюють обладнання. В узгоджений з Замовником день на об’єкт прибуває робоча група монтажників з усім необхідним інструментом, матеріалами та обладнанням. Якщо для земляних робіт потрібне використання техніки, тоді ми її теж надаємо. Установка септика або установка станції біологічної очистки, які будуть правильно працювати. Прозора система витрат на її будівництво, а також надання гарантії на всі послуги.

Саме таким чином і працюють наші майстри – інженери, монтажники і сервісна служба. Звертайтеся до нас за більш детальною інформацією!

  Categories: