Евакуатор Рівне, поради евакуації автомобіля

Ноябрь 24 22:23 2016
евакуатор рівне

евакуатор рівне

Якщо у Вас раптово зламався Ваш дорогий спорткар, або Ви хочете перевезти його з одного пункту в інший, при цьому не пошкодивши і не подряпавши його, тоді викликайте евакуатор Рівне. У хорошій службі є всі види спецтехніки для надійного перевезення автомобіля будь-якого типу в пункт призначення.

Навантаження на платформу і евакуація спорткарів є дуже складною процедурою. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що спортивні автомобілі мають вкрай маленьким дорожнім просвітом. Ця обставина в значній мірі ускладнює процес навантаження такого авто. Така робота вимагає наявності спеціальних пристосувань і великого досвіду і спеціальних навичок евакуаторника, інакше можна легко подряпати передній і задній бампера або нанести інші ушкодження дорогого автомобіля. Кожна компанія готова надати евакуатор Рівне евакуації має в своєму розпорядженні все необхідне, щоб легко виконувати цю відповідальну і складну задачу і швидко і безпечно евакуювати спортивні автомобілі: хороші евакуатори, техніку і пристосування для вантаження і транспортування спорткарів, висококваліфікованих і досвідчених водіїв.

Наприклад, маніпулятором можна акуратно завантажити Ваше авто на платформу, закріпити його з чотирьох сторін і довезти його до пункту призначення, виключивши будь-які зіткнення з навколишнім середовищем. Перевезення дорогих автомобілів на евакуатори є дуже непростим завданням.

Так само ви можете скористатися евакуатором з лебідкою, які мають спеціальну плоску платформу, призначену для перевезення автомобілів з низьким кліренсом. Така послуга обійдеться Вам ще дешевше.

  Categories: