Компанія Грін-Агро в харчовій промисловості

Октябрь 24 20:30 2016

Харчова промисловість використовує практично весь спектр природних харчових волокон, постійно збільшуючи та розширюючи асортимент завдяки вивченню нових властивостей натуральних полісахаридів і з’являються новим розробкам модифікованих продуктів (модифіковані целюлози, резистентні крохмалі і.п.).

У виробництві продуктів компанія Грін-агро широко застосовують препарати як натуральних харчових волокон, так і отримані з натуральної сировини шляхом різних хімічних модифікацій. На думку професора Алли Кочетковою, «сама природа харчових волокон не має вирішального значення на який чинить сприятливий ефект на організм. Якщо розглянути сукупність властивостей всіх перерахованих препаратів харчових волокон, включаючи їх переносимість, калорійність, тип засвоєння, вплив на постпіщевую гликемию і т.п., а також їх технологічні параметри, можна зробити висновок, що остаточне перевагу далеко не так однозначно, і для вибору певного препарату необхідна саме така сумарна оцінка їх властивостей ». Харчові волокна поділяються на дві великі групи: розчинні і нерозчинні.

Грін-агро

Грін-агро

Багатьох насторожує синтетична природа добавок. Це теж цікаве питання, оскільки майже всі речовини нижчезазначених видобуваються з натуральних джерел. Агар, альгінат натрію і карагенан видобуваються з водоростей шляхом ферментації, мальтодекстрин отримують з крохмалю, желатин — зі шкіри тварин або риб, альбумін — це яєчний білок, а лецитин — відповідно, жовток, і так далі. І навпаки: харчова сода, борошно, масло, цукор або сіль — наші старі добрі знайомі — проходять абсолютно неймовірні хімічні перетворення по дорозі на полицю магазину, але ніяких питань у населення не викликають, бо це дуже звичні продукти.

Нарешті, всі ці речовини часто негативно асоціюються з дешевим фастфудом і напівфабрикатами — так, дійсно, харчова індустрія любить робити з низькосортної сировини цукерку за допомогою хімії, але є фастфуд чи ні — питання індивідуальних смакових переваг. Втім, саме той факт, що продукти з використанням цих речовин кожен день їдять мільйони людей по всьому світу, і є найкращим доказом безпеки цих добавок: скандал з амарантом добре ілюструє, що будь-які заново виникають підозри з приводу небезпеки окремих харчових добавок моментально потрапляють в новини .

  Categories: