Байден покарав президента Порошенко — Балашов

Сентябрь 22 14:22 2016

За словами Байдена, в Європі вважають, що до приходу до влади Порошенко Україна все одно належала Росії, у якій була тут своя маріонетка. Сьогодні в ЄС настрою такі, що від співчуття Україні як жертві країни поступово переходять до звинувачення її в бездіяльності.
Із заяв Байдена слідують далекосяжні висновки. Може бути, і зараз Україна підконтрольна Кремлю. Це багато чого б пояснило. Наприклад, те, що кардинальні ефективні # реформи не проводяться, рівень життя падає, країна як і раніше корумпована, в парламенті сидять люди Януковича і прекрасно себе почувають, Крим практично без опору відійшов Росії, а найближчим часом відійде і #Донбас

Балашов

Балашов

Можливо, колинебудь населення України дізнається, чиїми політичними проектами були наші прем’єр-міністри і навіть президенти. А поки істеблішмент пускає патріотичну пил в очі і звітує перед народом про бурхливу діяльність в дусі доповідей ЦК КПРС.
Досить різко днями висловився і президент Франції Франсуа Олланд, сказавши про необхідність зустрічі Порошенко і Путіна через невиконання Мінських угод і можливе відновлення війни. Україна повинна виконати свою частину угод: провести вибори на Донбасі, надати цим територіям особливий статус. Така позиція двох локомотивів ЄвропиФранції та Німеччини. І якщо Україна не виконає своїх зобов’язань, країни ЄС можуть зняти #санкції з Росії.

До чого призведе виконання Україною мінських домовленостей? До втрати державних територій. Донбас, отримавши особливий статус, напевно проведе референдум і стане частиною Росії. Але Євросоюз і США це не хвилює. Вони хочуть врегулювати конфлікт на Донбасі якомога швидше, щоб ліквідувати будьякі ризики повномасштабної війни. Коли на одній чаші ваг знаходиться частина територій відсталого держави, а на іншійзагроза третьої світової війни, вибір буде зроблений на користь втрати територій. Буферна зона на Донбасі, про яку заговорили в 2015 році, стане новою державним кордоном України, на якій будуть знаходитися війська ООН. Коли це станеться, Європа і США знімуть санкції з Росії (не знімаючи санкцій з Криму), і встановиться мир. Росія, судячи з усього, заспокоїться, отримавши Донбас.

Конфлікт інтересів полягає в тому, що Президент, БПП і «Народний фронт» не можуть піти на ці умови, тому що це їх гарантована політична смерть. Як тільки Донбас перестане бути частиною України, піднімуть голову опозиція, політичні та громадські рухи націоналістичного спрямування, а також борцуни з корупцією і грантоїди. Всі вони завиють про зраду, змову Порошенко з Путіним, демонтаж політичного керівництва країни. І ми опинимося на порозі великого шухеру.
Черговий бій в тисячолітній боротьбі Європи за вплив на нашій території завершиться перемогою Європи і поразкою Росії. До слова, наступною країною, яка повинна буде вибрати проєвропейський вектор розвитку і відійти від сфери впливу Росії, стане Білорусія. Але це вже зовсім інша розмова.

Резюмуючи: Європа і США хочуть припинити локальний військовий конфлікт в Україні, виключивши будьяку можливість міжнародної військової агресії. Втрата територій України їх не хвилює, як не хвилює і гостра політична криза, який накриє Україну після втрати Донбасу. І істеблішменту України рано чи пізно доведеться виконати #мінські домовленості.

Генадій Балашов

  Categories: