Рідкий Акрил «ЕкоВанна»!

Январь 15 16:20 2016

Професійна реставрація ванни від vana.com.ua, рідкий акрил «ЕкоВанна» — це дуже стійка емаль, яка може витримувати механічні дії, стійка перед забрудненням та іржею.

Існують різні виробники емалі для ванн. Матеріали різних фірм характеризуються різним складом, відтінком і часом затвердіння. Найчастіше, компанія, яка виробляє матереал для реставрації ванн, пропонують емаль -акрил з терміном застигання — 4 доби. Рідкому акрилу, за новою прогресивною технологією «ЕкоВанна», для повного затвердіння досить 36 годин! Матеріал виготовляється за ГОСТ ІСО 9001: 2001 і ГОСТ РВ 15.002-2003. Для виробництва цього сучасного матеріалу застосовують сировину таких виробників, як: Du Pont (Франція), Dow Chemie (Німеччина) і деяких інших заводів виробників.

Якщо раптом сталося так, що ванна потребує ремонту через втрату задовільного зовнішнього вигляду, а поміняти її на нову досить затратно і не бажано — реставрація ванн саме рідким акрилом по найбільш актуальному і сучасному методу «наливна ванна» відмінне рішення для Вас!

Крім термінів сушки (36 годин), у рідкого акрилу «Екованна» є і ряд інших переваг:

Колір — абсолютно білосніжний.
Запах даного матеріалу зведений до мінімуму.
Матеріал легко перемішується і просто наноситься, з плином часу на ньому не з’являється жовтизна.
Після застосування матеріалу не з’являються патьоки.
Рідкий Акрил термостійкий, екологічно безпечний, миється звичайним милом, не жовтіє від часу.
Витрати нижчі, ніж придбання нової ванни.
Не вимагає демонтажа старої ванни і комунікацій.

Як би добре ми не доглядали за нашою ванною, якими б миючими та очисними засобами не користувалися, з часом ванна покривається іржею, сколами і тріщинами, відмити які, абсолютно точно, неможливо. Тоді постає питання — шукати і встановлювати нову ванну? Зараз це досить дорого і незручно. Необхідно демонтувати стару ванну (від’єднати трубу, відбити плитку по краях), витягнути її з ванної кімнати: маленький простір для розвороту, вузькі двері,адже вага її немаленька. Потім необхідно купити, привезти, внести у маленький простір і нарешті встановити нову ванну, підвести злив.

Але є другий варіант — оновлення ванни. При цьому, якщо ви обираєте метод «наливна ванна» рідким акрилом, всі перераховані вище труднощі відпадають самі собою.

Рідкий акрил — це необхідний на ринку ремонту ванн матеріал, який створюється на основі високоякісної імпортної сировини. Унікальна формулаз’єднання і високий вміст нелетких речовин — це складова частина забезпечення надійності та міцності одержуваної в результаті емалі.

Професійна реставрація ванни від vana.com.ua

Матеріал екологічно чистий. Не випаровує токсичних речовин абсолютно нешкідливий і безпечний для всієї Вашої родини !!!

Коротенько, як відбувається процедура відновлення: на робочу поверхню наноситься тонкийшар рідкого акрилу. Головне розуміти, що демонтаж ванни проводити не потрібно. Реставрація ванн Рівне

Рідкий акрил, при нанесенні, повільно стікає вниз до дна, залишаючи за собою ідеально рівний і глянсовий шар без патьоків і розлучень товщиною в кілька міліметрів, повторюючи всі вигини ванни і заповнюючи всі тріщини і відколи. Зрештою, товщина шару на ванні досягає до 6 мм.

Створена таким способом, «плівка» товщиною лише в кілька міліметрів здатна витримувати умови інтенсивної експлуатації. Термін служби такого покриття понад 15 років. Іншою перевагою використання матеріалу «Рідкий акрил» є його економічність. Для нанесення його замість старого покриття ванни, необхідно виділити годину-півтори свого часу. Після чого, повинно пройти два-три дні, щоб відновлюваний виріб висох і став готовим знову виконувати свої прямі обов’язки, а саме, доставляти своєму господареві задоволення. Така сантехніка приємно виділяється завдяки легкому глянцю, стійкості до хімічних впливів та ідеально рівним кольором.

Технологія «екованна» — це легкий шлях до того, щоб отримати абсолютно нову сантехніку «за півціни» (а в деяких випадках і за третину). Характеристики такої моделі, фактично, нічим не відрізняються від чавунних і сталевих зразків, які емалюють в заводських умовах.

Рідкий акрил відрізняється низькою теплопровідністю. Тому за 30 хвилин температура води опускається лише на градус. Чавунні ж вироби втрачають один градус тепла води всього за 3 хвилини. Також, чавунні моделі, навіть елітного класу, іноді грішать нерівностями лиття. Це призводить до того, що емаль покриває і посилює такі недоліки, чого не можна сказати про процес відновлення поверхонь за методом «екованна». Наливний акрил, у такому випадку, лягає ідеально, без всяких проблем.

Нова наливна ванна виглядає бездоганно, проте, якщо на стінках з’являються смуги, як би з бруду, від частого тертя губкою з абразивами, ванна може втратити колишню красу. Тому, радимо виріб очищати за допомогою звичайного мильного розчину. У такому випадку, збережуться заявлені експлуатаційні характеристики.

Підсумовуючи вищесказане: покриття ванни рідким акрилом — це відмінний спосіб без зайвих витрат і часу на демонтаж старої сантехніки, підведення нових комунікацій та безладу в квартирі, отримати гарну ванну, яка своїми характеристиками, безперечно, виграє у оригінальних зразків чавунних, сталевих ванн, покритих заводською емаллю.
Детальна інформація на нашому сайті restavrator.te.ua

  Categories: