Слава Рабінович: На Росію чекають соціальні вибухи

Январь 08 14:37 2016

У 2016 році Путіну і Ко прийде дуже жорстка квитанція за збитий Boeing, і, швидше за все, прийдуть великі рахунки за невиконання Мінських угод. При цьому з російського боку почалися якісь дуже дивні «смерті» одного учасника цих подій (війни проти України) за іншим — наприклад, «термінове» смерть 59-річного глави ГРУ. Мені здається, Путін і Ко почали замітати сліди, вбиваючи своїх.

Путіну доведеться якось забиратися і з Сирії. «Примусити Захід до миру» йому такими методами ніколи не вдасться, Росію не прийняли ні в одну з коаліцій, а порятунок режиму Асада, що і є головна мета Путіна, не буде досягнуто. Режим Асада приречений і дуже обмежений у часі.

Власне, Путіну і Ко скоро взагалі буде не до всього цього. Почнуть зупинятися моногорода, вставати підприємства, почнуться соціальна напруженість і соціальні вибухи. Економічні вимоги скоро перетечуть в політичні — як тільки «маса народонаселення» почне здогадуватися, що це, можливо, не Обама винен у його економічних бідах.

Зараз ми точно не знаємо, що буде тоді і що буде потім. Ми можемо тільки оцінювати, що ймовірність жорстких соціальних вибухів, відвалу регіонів і розвалу країни підвищується з кожним днем. При цьому у так званого «уряду» немає і навіть не може бути ніякого антикризового плану: у цього наброду двієчників, дилетантів і злочинців немає ні чіткого розуміння, як вони загнали країну в це положення, ні як її виводити з цієї ситуації. При їх злочинної влади економічна, фінансова і тепер уже політична «Бетонна Стіна» невідворотна. Кажуть, що багато з них це почали розуміти і безпробудно п’ють …

  Categories: