Банер — інструмент зовнішньої реклами

Декабрь 07 08:46 2015

Банер — це універсальний інструмент реклами, що дозволяє компанії ефективно просувати свої послуги, товари або просто зробити бренд впізнаваним і популярним. Вартість виготовлення і друку банерів може варіюватися в самих різних межах, що дає можливість проводити рекламні кампанії організаціям навіть з невеликим бюджетом.

До ще одного важливого переваги банерів можна віднести широкий вибір матеріалів, з яких вони виготовляються. Це дозволяє замовнику отримати не просто свободу вибору, а повноцінну можливість самостійно підбирати матеріал, якість і характеристики якого найбільш повною мірою відповідають його завданням і фінансовим можливостям. Банери Рівне друкуються на вініловій банерній тканині розширенням 320dpi, 740dpi та екстер’єр 1420dpi. Для цього використовуються у друкарні спеціальна еко-сольветна фарба, що слугує якістю друку.

Основні типи банерів

Залежно від того, для яких цілей використовується банер, з якого матеріалу він виготовляється, розрізняють кілька основних їх видів, а саме:

банери-рівне

Банери Рівне

FrontLit — вініловий банер армований. Даний тип рекламних матеріалів проводиться з нещільної поліефірної тканини або сітки, яка покривається з обох сторін лаком і пластифікованим вінілом. До переваг такого банера можна сміливо віднести прекрасні міцнісні характеристики і розмірну стабільність. У силу подібних особливостей і низькою світлопропускної здатності (близько 10%) FrontLit знайшов широке застосування у сфері виставкового будівництва, вуличних перетяжок, театральних декорацій та багатьох інших;

BackLit — вініловий банер армований. Даний тип банерів застосовується в процесі виготовлення світлової реклами. В силу виняткових характеристик (розмірна стабільність, достатня міцність, високий рівень зносостійкості, широкий діапазон показників ширини рулонів та іншого) транслюцентного тканину (а саме так ще називаються BackLit) доцільніше використовувати для виробництва світлових конструкцій протяжного типу. Справа в тому, що в такому випадку друк банерів терміново дозволяє уникнути видимих ​​стиків на освітленій поверхні, на відміну від пластику, який «грішить» подібним недоліком. Світлопропускна здатність BackLit становить близько 20-35%, проте це не заважає йому служити ідеальною основою для аплікації різними видами транслюцентного плівок;

Block-Out — вініловий банер армований. За своєю суттю, даний матеріал мало чим відрізняється від FrontLit, однак для основи тут використовуються сітка або тканину чорного кольору тому банер підтримує двосторонній друк (аплікацію). Крім того, Block-Out володіє таким важливим перевагою, як нульова светопропускаемость (0%), яка гарантовано дозволяє уникнути просвічування будь графіки (в тому числі навіть найяскравішою), розташованої на різних сторонах основи. Зрозуміло, що широкоформатний друк Рівне вимагає мати спеціальне обладнання для друку та наявність виробничого приміщення для порізки та кріплення люверсів на банери.

Поліпропіленовий банер. Ідеальний варіант для тих замовників, кому необхідна друк банерів терміново, оскільки він не вимагає будь-якої попередньої обробки. Крім того, сам по собі матеріал є достатньою тонким, що, втім, ніяк не позначається на його чудових характеристиках міцності. Ідеально підходить для друку реклами будь-якого типу, у тому числі інтер’єрної. Відрізняється прекрасним якістю і надійністю. Залежно від завдань, які ставляться перед поліпропіленовим банером, можна використовувати як пластичний, так і жорсткий тип виконання.

Зрозуміло, це далеко не весь перелік можливих типів банерів і матеріалів, необхідних для їх виробництва, проте найчастіше використовуються саме ці види, оскільки здебільшого вони відповідають ключовим вимогам як замовників, так і виконавців.

  Categories: