Секретні дані від полковника ФСБ Росії про Путіна

Ноябрь 03 07:27 2015

Про літак в Єгипті поки що не можу нічого говорити. Сам в процесі. Дізнаюся. Справа тут дуже каламутне. Знаєш, найбільша авіакатастрофа за чверть століття в цій країні — це тобі не хрін собачий. Це помасштабнее вибухів житлових будинків, тому що картинки на весь світ, плюс дві сотні трупів, плюс міжнародне розслідування. Так що залишимо цю справу на близьке «потім».

Ну що, Сирія?

Наша техніка виходить з ладу так, що мама-ні-горюй. У кожний момент часу від третини до половини наших бойових літаків і більше половини наших транспортників знаходяться на землі, тому що ніхто ніколи не експлуатував все це в умовах пустелі. Там і піщані бурі, і температура. Ну, щоб ти розумів: для т.зв. «Експедиційних сил» це — взагалі катастрофа, така пропорція поломок і простою. Погані оперативні процедури, погане постачання запчастинами, проблеми з обслуговуючим персоналом, погана логістика, брак досвіду. Якби в американців боєготовність була нижче рівня 80%, це було б публічним скандалом. В американців інші стандарти, інші норми. У них боєготовність просто не буває нижче рівня 90%, інакше вони просто не відправляють експедиційні сили. А у нас боєготовність нижче 60%, і це — наша норма! У нас немає досвіду розгортання експедиційних сил на віддалених театрах військових дій. У нас власна авіація, наші літаки, експлуатуються «мама-ні-горюй». За таку експлуатацію американці були б моментально звільнені з ВПС США. Логістика ні до біса … Не наша це … логістика.
Нічого там ми не можемо. Ні-чо-го.
Але це все — неголовне.
Головне — це те, що Папа …

Папа — все, він згорілий бутерброд в тостері. Він — другий Мілошевіч, тільки в більшому масштабі.
Ти не читав доповіді голландців про катастрофу MH-17? Я не про те доповіді, який був опублікований, щодо причин катастрофи. Я про те, який буде опублікований на початку наступного року, з точною інформацією про винних. Папа вже читав неостаточним копію. І Шойгу читав. І весь Рада Безпеки РФ читав.

Голландці провели деяку роботу. На місцевість виїжджали серйозні хлопці-голландці, які по-російськи говорять краще нас з тобою. Виїжджали з серйозними ресурсами, в т.ч. з грошима. За гроші розмови говорили всі, хто був потрібен. У багатьох містах світу спільно з ними працювали аналітики, включаючи серйозні сили з комплексного аналізу соціальних мереж. Керівництва всіх соціальних мереж задіяні і співпрацювали. Адміністратори різних сайтів і пошуковців співпрацювали. Все, що було «залито» відразу після катастрофи, а потім видалено — все відновлено, від і до. Смішно навіть, які вони там тупі, в цьому ГРУ — давати інструкції своїм тупоголовим головорізам видаляти «залите» раніше. Треба було разом з усім Інтернетом викорчовувати, щоб видалити всі і назавжди. Правильно Папа вважає — Інтернет придумали американці, щоб зловити його на птічкопаде. Немає Інтернету — немає і пастки для Папи.

Коротше, в цій доповіді більше 150 імен, з прізвищами, іменами, по батькові, званнями, посадами, приладдям до військовим частинам, точна геолокація їх місцезнаходження на момент пуску бука, весь ланцюжок командування, хто віддавав наказ, хто натискав курок, чому БУК опинився на українській території, і точна геолокація всього його пересування.

По-перше, використовували реально древній БУК. По-друге, цей комплекс на 100% з російських сил ППО і управлявся діючими російськими військовослужбовцями.
Приїхав він з російської території, туди ж був і відігнаний після збиття Боїнга. Стріляв з української території. Вся ланцюг прямого командування включає в себе командувача одним великим військовим округом сил ППО РФ. Його прізвище, ім’я, по батькові, звання та посаду точно вказані. Першокурсник будь-якого юридичного факультету навіть російського ВУЗу точно визначить кінцеву ланцюжок відповідальності, провідну прямо до Сергія Кужугетович і до Папи.

Папа, Сергій Кужугетович і весь Радбез РФ у нестямі від люті. Всі заперечують вже зараз. За дип. каналах говорять іншим країнам, що всіх підірвуть вилітаю, якщо хтось поткнеться. Пішли в глуху відмову і не збираються ні в чому зізнаватися ні за яких обставин.
На Україну, або, як ти любиш тепер писати, в Україні, ЗСУ та СБУ розташовують 1200 жетонами убитих російських військовослужбовців, останків яких більше не існує: їх спалили в мобільних крематоріях за наказом Папи та Сергія Кужугетович. Всі ці місії «Гумконвоя» і подібна лабуда були частково прикриттям операції по спалюванню трупів. Але, крім захоплених жетонів, ЗСУ та СБУ встигли взяти зразки ДНК, для подання суду в Гаазі і для впізнання родичами в Росії. Кожен зразок ДНК супроводжується цифровою фотографією трупа, незадовго до кремації.

Порох сказав Папі, у приватному телефонній розмові, що Україна збирається передати ці матеріали до Гааги. Сказати, що Папа занервував — нічого не сказати. Папа кричав на нього і кричав, що він підірве весь Київ тактичним ядерним ударом, якщо Порох це зробить. І клявся, що це — не блеф. Ми зараз не знаємо, чи передавав Порох ці матеріали чи ні, хоча б секретним чином, але Папу він реально боїться. Мабуть, правильно робить, тому що тут є явний фактор мавпи з гранатою.

Взагалі, Обама — не просто слабкий президент. Можливо, він найслабший президент США за всю історію США. Ти тільки сам подумай, що було б вже давно, якби президентом був будь-який інший ?! Та хоч візьми будь-якого з Бушів — хоч старшого, хоч молодшого. Скажу крамолу: Будапештський меморандум був би дотриманий. Крим охороняли б німці чи які-небудь інші хлопці з НАТО, задовго до появи там зелених чоловічків, бо і розвідка нормально працювала б, і рішення відповідні приймалися б, блискавично. Як з «Бурею в Пустелі». Пам’ятаєш? А про сході України і говорити нічого — Папу туди просто б не пустили. І MH-17 долетів б, і всі залишилися б живі. Щоб ти знав: з боку України на сході неофіційні цифри убитих не відповідають офіційним цифрам. Всього загинуло близько 13 000 військовослужбовців ЗСУ та добровольців. З Бушем-старшим або Бушем-молодшим ніхто б не загинув. Так що на Обамі теж крові чимало, непрямим чином — через його бездіяльності.

Папа і Сергій Кужугетович — це Гаага, як Мілошевич. Тільки більше, набагато більше злочинів. Папа і Сергій Кужугетович не хочуть їхати до Гааги. Сам розумієш. Так що … а хрін знає, що буде.
Насправді, хто може, на сьогоднішній день, прибрати Папу? Нікого немає, крім однієї сили.
Ти, так твої друзі-очкарики всякі там, упереміж з ботаніками — це взагалі не в рахунок.

Папа боїться кадировцев, тому що це — боєздатна армія. Але поки живий Рамзан, Папі нічого не загрожує. Як ти розумієш, саме тому Папа кришує Рамзана і саботує слідство про вбивство Нємцова. Рамзан своєрідно так взяв Папу в заручники. М’яко, без перевороту.
Папа побоюється ФСБ, але тут немає реальної загрози. По-перше, Папа там багатьох повністю контролює. По-друге, зі зменшенням бабла і скороченнями, в ФСБ зараз розбрід і хитання. У третє, Олександр Васильович — фігура слабка і нерішуча. Мовою ботаніків — мимрить. Змова очолити не в змозі. Розкрити вбивство Нємцова — в змозі. Вони це вже зробили і Папі доповіли про це.

Єдина реальна сила, яка може винести Папу ногами вперед — це армія, на чолі з Сергієм Кужугетович. Який сам під санкціями по самі помідори. Теоретично, він може увійти до кабінету до Папи і пристрелити його з пістолета, якщо пронесе туди пістолет. Але це важко. Легше спочатку просто ввести війська в Москву. Тому що умовний генерал Шаманов — це тобі не хрін собачий. Військовий переворот, і все, Папі кирдик. Кажу тобі — зараз це єдиний спосіб Папу прибрати.

До речі, на закуску, з іншої опери. Ти ж знаєш, я пішов із служби ще влітку і поїхав до себе в Іспанію, встигнувши забрати свій закордонний паспорт з відділу кадрів. За цей сезон побував у колишніх товаришів по службі, які теж вчасно зіскочили, в Болгарії, Чорногорії, Хорватії … Так там цілі ряди кондомініумів стоять, повністю порожні. Знаєш чому? Ті, хто не встиг зіскочити, не можуть приїхати. Ні вони, ні їхні сім’ї. Мільйони і мільйони таких, сидять в Раше і тихо ненавидять Папу. Ненависть щось, сам знаєш — не дуже конструктивне почуття. І генерал Шаманов — не хрена собачий.

Слава Рабинович, 3 листопада 2015

  Categories: