Візитки Луцьк та виготовлення табличок

Сентябрь 04 16:26 2015

Візитна картка — обов’язковий атрибут ділової людини, будь то бізнесмен, директор великої виробничої компанії, доктор, педагог або будь-який інший професіонал своєї справи. Стандартно на поле візитки Луцьк міститься контактна інформація, назва компанії короткі особисті дані, займана посада. Візитна картка обов’язково повинна відповідати роду діяльності корпорації або фірми, тому умовно виділяють три види: особисті, ділові та корпоративні.

візитки луцьк

візитки луцьк

Особисті візитки використовують, в основному, для того, щоб представити свою персону співрозмовнику. Як правило, на них розміщують основну інформацію, яку хоче розповісти про себе людина. Тут фантазія у замовника може розігратися. Такі візитки несуть неформальний характер, тому оформлення може бути абсолютно несподіваним і нестандартним. Можна використовувати різноманітні матеріали і технології нанесення інформації. Також немає чітких вимог до розмірів і колірним рішенням.

Ділові візитні картки в Луцьку використовуються з метою установки потрібних контактів і будуть незамінні на зустрічах, семінарах, конференціях та інших заходах. Вони є «обличчям» людини або цілої компанії, тому повинні містити виключно важливу робочу інформацію, в деяких випадках — логотипи, слогани і рекламні дані. На таких візитках краще вказувати повністю ім’я, прізвище та по батькові, особливо, якщо замовник — представник великої корпорації, директор, керівник або власник власного бізнесу. Оформлення найчастіше лаконічне і суворе, така візитка повинна справляти враження дорогою і статусної, тому використовуються недешеві матеріали, наприклад дизайнерський папір або картон. Застосовується тиснення, шелко трафаретний друк, термопод’ем або вибіркове лакування.

Корпоративні візитні картки — друкуються великими тиражами, і є своєрідним «витратним матеріалом» для компанії. Вони часто лунають на вулицях потенційним клієнтам, або співробітникам компаній партнерів, використовуються на презентаціях і виставках, стоять у визитницах ресторанів, салонів краси, готелів та інших організацій колективного користування. Певних вимог, також, як і для особистих, або як їх ще називають — персональних, немає. Всі деталі узгоджуються особисто з клієнтом. Інформація може размещатся абсолютно будь-яка — контактні дані, відомості про сферу та області діяльності, схема проїзду до офісу та т.д. Чим більш інформативна буде корпоративна візитка, тим вона ефективніша.

Для того, що надруковані візитки виглядали солідніше рекомендується замовити директору в кабінет табличку. Для підкреслення важливості фірми чи компанії таблички луцьк виготовляються за 1-2 дні в друкарні на пластику чи іншому матеріалі. Після отримання таблички, її потрібно повісити в себе в кабінеті або в коридорі на дверях.

Таблички Луцьк

Таблички Луцьк

Для міжнародних компаній Луцька, що працюють з ринком Польщі виготовлення таблички є першим кроком для представлення товарів в приміщенні. Кольорова та дизайнерська табличка працівників додає впевненості підприємству на якому вони працюють.

  Categories: