Слава Рабінович: Трибунал для Путіна

Июль 30 14:15 2015

Кремлівська політична еліта, разом з Радбезом РФ, напханим гопніцко-бандитським сбродом, не мають ніякої стратегії, і ніколи її не мали. Вони займаються примітивної тактикою, причому не проактивного, а реактивної: навіть у питаннях тактики цей гопніцко-бандитський набрід може тільки лише реагувати на події.

Вчорашнє вето на Радбезі ООН було з тієї ж опери: гопніцко-бандитський саботаж питань, що виходять далеко за межі «компетенції» кремлівської ОЗГ.

Вони думають, що можуть переграти антипутінську коаліцію (за аналогією з антигітлерівської, тільки більш цивілізовану) демократичних країн. Або не думають, а просто тягнуть час, до закінчення будівництва палаців і бункерів в Гватемалі і Гондурасі? Так їх і там дістануть.
Путіну видана «чорна мітка». Він її зробив сам, злочинної анексією Криму, злочинної війною на сході України, збитим Боїнгом. Він цю мітку добровільно передав у антипутінську коаліцію, ще рік тому, своїм наступним поведінкою. Далі його виключили з G-8 і з G-20.
Тепер чорна мітка приїхала з антипутінської коаліції, чітко і ясно: Трибунал.

Чуркінское вето резолюції по Трибуналу в Радбезі ООН — це така малюююююсенькая кома, олівцем. Гітлер і його поплічники теж не бажали Нюрнберзького трибуналу.

Антипутінська коаліція чекала цього вето. Вона заздалегідь знала про це вето. Вона передбачила неминучість цього вето. І вона заздалегідь мала План Б. План Б, який непідвладний гопніцко-бандитському путінському наброду.
План Б зробить новий «Нюрнберг» реальністю. Тієї неминучою і жорсткою реальністю, від якої недофюрер недоГітлер ху-з-містер Путлер не сховається ні в Гватемалі, ні в Гондурасі, ні у Венесуелі, ні в КНДР.

Процес йде. Антипутінська коаліція візьме Путіна у свої кліщі і розчавить його. Цей процес не можна ні припинити, ні скасувати, ні придушити, ні розчавити.

Я не кажу про те, що може трапитися. Я говорю про те, що обов’язково станеться.

Слава Рабінович, для журналу Україна

  Categories: