Розробка сайтів Івано-Франківськ — дизайн web-site

Июль 30 17:31 2015

Івано-Франківськ, торгівля, інтернет… думки готують подих до створення власного проекту. Більшість клієнтів перед тим, як замовити розробку сайту, стоять перед вибором: робити ексклюзивний дизайн або шаблонний. Перший звучить гордо, створення його дорожче, але чи варто це того, адже користувачі звикли бачити певні елементи на конкретних місцях, і може постраждати юзабіліті сайту? Якщо розробка сайтів Івано-Франківськ буде з сучасною html версткою та зручним юзабіліті, то можна замовляти сайт по шаблону. Проте для серйозного інтернет-проекту краще унікальний дизайн.

Давайте розберемось у типах дизайну для веб-сайтів.

Ексклюзивний у перекладі трактується як престижний, особливий, винятковий, єдиний у своєму роді. У сфері дизайну сайту також застосовні всі ці терміни: він повинен бути унікальним і неповторним.

Розробка сайтів івано-франківськ

Розробка сайтів івано-франківськ

У чому відмінність ексклюзивного дизайну сайту від будь-якого іншого виду?

Перше і, мабуть, головна відмінність — це відсутність готових шаблонів: всі графічні елементи отрісовиваємих індивідуально, без використання готових фотографій і картинок з інтернету.
Другою відмінністю можна назвати якість графіки: воно має бути на найвищому рівні (хороша промальовування, висока роздільна здатність).
Ще однією важливою відмінністю є дотримання гармонії кольору і стилю, а також різні дрібні нюанси, індивідуальні для кожного сайту.
Ексклюзивний дизайн повинен бути оригінальним, тому немає певного алгоритму в його створенні. При розробці дизайнерові необхідно врахувати всю специфіку проекту, що вимагає знання не тільки графічних засобів розробки.
Переваги ексклюзивного дизайну

У чому буде вигода, якщо вибрати для розробки сайту ексклюзивний дизайн?

По-перше, це важливий чинник успішності бізнесу, позитивна оцінка і додаткове розташування до компанії партнерів по бізнесу і клієнтів. Якщо дизайн у сайту шаблонний, запам’ятатися йому буде дуже складно. Для цього створення сайтів Івано-Франківськ має враховуватись і думка власника та його бюджет на просування web-сайту в пошуковиках.
Корпоративний сайт компанії — це своєрідний її онлайн-кабінет, де відвідувач може отримати всю необхідну йому інформацію. Але ж всі хочуть, щоб їхній офіс, нехай і онлайн, виглядав презентабельно.

Чи дорого зробити ексклюзивний дизайн сайту?

Безумовно, вартість такого дизайн буде відрізнятися від розробки шаблонного, адже його створення вимагає високого професіоналізму від виконавця, великого досвіду, креативу та гарного смаку. Все це вимагає високої оплати з боку компанії фахівця або групі таких.

Чи обов’язково робити дизайн сайту ексклюзивним?

Дозволити собі розробку ексклюзивного дизайну можуть далеко не всі компанії, адже на це потрібен пристойний бюджет. Тому в основному це ті, для кого ексклюзивність — один з факторів успіху, просування бренду. Для досягнення більш скромних цілей можна обмежитися розробкою шаблонних сайтів, і не можна сказати, що вони будуть гірше. Чимало сайтів, виконаних за шаблоном, виглядають презентабельно і мають хороші технічні можливості. Вибираючи між цими видами дизайну, варто зважити всі за і проти і віддати перевагу оптимального варіанту.

Іван Саєнко, м. Івано-Франківськ, 30.07.2015 — журнал Україна.

  Categories: