Реставрація ванн Львів майстрами з міста Рівне

Июль 26 22:25 2015

Ремонт ванної кімнати, покраска стін та реставрація ванн Львів, про це все ми поговоримо у даній статті.

Щоб зрозуміти, які матеріали нам підійдуть — спочатку давайте чітко сформулюємо умови, в яких належить функціонувати нашому стелі. Невелика площа приміщення. Стало бути, витрати на матеріали в будь-якому випадку будуть невеликі. Можна розглядати насамперед достоїнства і недоліки рішень, а не їх вартість.

реставрація ванн львів

реставрація ванн львів

Висока вологість.

Ванна є ванна: там приймають ванни і душ. Найефективніша вентиляція не видалить пар миттєво. Оздоблення у ванній кімнаті стелі повинна брати до уваги і неминучі там перепади температури. При прийомі контрастного душу температура повітря може коливатися на десяток-другий градусів протягом хвилини. Під час звичайної ванни і подальшого видалення вологого теплого повітря вентиляцією — ненабагато повільніше. Висновки Всі гігроскопічні матеріали відпадають. Дерев’яні обрешітки забуті. Для фарбування — водостійкі фарбувальні склади, для підвісних конструкцій — оцинкований профіль, метали і пластики. Реставрація ванн Львів розпочнеться зі стелі та завершиться акриловим матеріалом, який надасть блиску та ванна виглядатиме як новенька.

Самий звичний варіант, хоч часто і не найпростіший. Якісна фарба для стелі довговічна і прекрасно виглядає, але вимагає ретельної підготовки поверхні. Як мінімум шпаклівки дрібних дефектів, грунтовки будь-яким праймером та шліфування. З покриттів варто віддати перевагу акрилові, акрило-латексні і акрило-силіконові водоемульсійні фарби. Вони прекрасно переносять вологість і можуть митися звичайної мильною водою.

За дешевизні і простоті цей спосіб навіть обганяє фарбування: плитку можна клеїти без вирівнювання поверхні. Однак проникаюча грунтовка бажана. Переваги і недоліки очевидні: Як вже говорилося, пінопласту стельова плитка буде означати мінімальні витрати часу і грошей. Вона не боїться вологи і перепадів температури. Обробка стелі у ванній стельової плиткою вкраде у вас не більше півтора сантиметрів висоти приміщення, що вигідно відрізняє метод від будь-яких підвісних конструкцій. Шви, однак, будуть помітні, а сам зовнішній вигляд стелі після наклейки плитки залишає бажати кращого. Все ж стельова плитка виграшно виглядала лише в 90-х, коли була основним конкурентом звичайної побілки вапном. Зараз є більш естетичні рішення.

Вирішуючи, чим обробити у ванній стелю, не можна не згадати про натяжні полотна. Не забудьте, вартість завдяки невеликій площі приміщення буде скромною. Що варто знати про натяжна стеля стосовно цього приміщення?

До монтажу натяжної стелі бажано обробити перекриття антисептичної грунтовкою. Вона буде перешкоджати появі цвілі навіть у тому випадку, якщо вас будуть періодично затоплювати сусіди. ПХВ плівка повністю водо- і вологонепроникні. Тканинні стелі не настільки герметичні, але куди міцніше. Вбудовані в стелю світильники вимагають монтажу проводки і платформ ДО того, як стеля натягнутий. Самі світильники ставляться після. Причому якщо ви жодного разу цього не робили — краще довірте фахівцям: при монтажі потрібно вирізати полотно стелі.

Після цього, можна перейти до фінальної реставрації ванни у Рівному. Якщо квартира невелика, то найкраще стару радянську ванну не виносити, а відновити. Для цього існує послуга реставрація ванн Рівне прямо у ванній кімнаті. Не потрібно розбивати плитку чи класти новий кахель, все відбудеться у вас вдома. Майстер купить матеріал та зробить реставрацію відповідно до інструкції.

  Categories: