Технологія кольору сайдингу та його ціна у Рівному

Июль 05 08:18 2015

Вибираємо правильний колір сайдингу та вивчаємо деталі при купівлі у різних фірмах. Від чого залежить ціна та як впливає колір? Журнал Україна вирішив дослідити вплив темного кольору сайдингу на зростання ціни.

Вся справа в цінах на барвники, стабілізатори кольору і маси. Щоб захистити темний соковитий колір від вигорання використовується спеціальна рецептура компаунда. Крім того, темні панелі швидше нагріваються на сонці, тому їм необхідна посилений захист від деформації. У результаті ціна на сайдинг рівне з вінілових панелей темних тонів зазвичай в 1,5-2 рази вище ціни їх пастельних аналогів. Якщо виробник пропонує темний і світлий сайдинг за однаковою ціною, можете не сумніватися — якість такої продукції залишає бажати кращого. Панелі швидко вицвітуть і при цьому, ймовірно, підуть плямами і розводами.

Перед тим як остаточно вибрати сайдинг з декількох варіантів, не забудьте отримати у продавця інформацію про додаткові послуги компанії: розрахунку кількості матеріалів, доставки, монтажу. Найкращим слід визнати варіант, коли розрахунок кількості сайдингу виконує монтажник, який виконував виміри будинку і згодом буде відповідати за установку панелей. Але можна виконати розрахунок і по ваших кресленнях. У такому випадку результат буде залежати від того, наскільки вони точні.

Якщо ви вирішили самі виконати розрахунок, будьте готові до того, що у вас залишаться зайві панелі та комплектуючі. Тому не буде зайвим запитати у продавця, чи приймуть залишилися елементи назад в магазин. Природно, за умови, що вони не пошкоджені і зберігають товарний вигляд.

Отже, ви визначилися зі своїми пріоритетами, зібрали достатньо інформації про матеріал і його виробника — тепер залишилося вибрати де купити вініловий сайдинг. Якщо фінансове питання для вас важливий, ми рекомендуємо зупинитися на сайдинге пастельних тонів і світлих комплектуючих. Якщо ж якість для вас перш за все, постарайтеся врахувати принципові моменти, які ми відобразили в статті — це запорука довгої служби вінілового сайдинга.

Як правило, фасадний сайдинг для зовнішньої обшивки має двошарову структуру. Для зовнішнього шару використовується матеріалу, який успішно протистоїть механічним пошкодженням, хімічних впливів, не вигорає під впливом ультрафіолетового випромінювання.

  Categories: