Друк банерів у Рівному за італійською технологією

Июнь 07 18:51 2015
Друк банерів Рівне

Друк банерів Рівне

Вуличні банери — це різні перетяжки, прапори, транспаранти, так часто помічаються нами в повсякденному житті. І банери, і мережеві (інтерактивні) виконують одну й ту ж функцію — інформувати цільову аудиторію про товар, щоб забезпечити фірмі успішну рекламну кампанію. Вуличні банери активно використовуються в зовнішній рекламі, так як вони яскраві, різні за розміром (можна зробити великі вуличні банери (як, наприклад, перетяжку, а можна — середніх розмірів, як прапор Рівного, експлуатуються без істотної втрати якості протягом декількох років.

Останнім часом значно зросла кількість замовників, які вибирають друк банерів Рівне в якості основного виду рекламної продукції. Секрет такої популярності вуличних банерів в унікальній технології, створеної відомою компанією в Європі. Вже в дев’яності роки минулого століття ця компанія отримала сертифікат, який дозволяє широко використовувати технологію, в результаті використання якої виходять вуличні банери. Основна «хитрість» цієї технології полягає в рівномірному натягу тканини під час нанесення на неї малюнка. У цьому випадку тканинні волокна рівномірно витягуються, і малюнок добре лягає на тканину, а отримані в результаті вуличні банери можуть довго служити без усадки.

Ця запатентована технологія компанії Ferrari отримала назву «Креативний малюнок». Брезентові банери, виготовлені за цією технологією, не скручуються при використанні; малюнок або рекламний логотип на них завжди виразно видно, так як якісно друкувати на рівномірно розтягнутої тканини набагато легше. Термін служби таких вуличних банерів збільшується ще й за рахунок покриття їх захисним лаком. Позитивним моментом використання технології «Креативний малюнок», крім того, вважається швидке висихання сольвентних чорнила, застосовуваних у пресі; яскравий, насичений колір зображення, хороша його контрастність. Вуличні банери, виготовлені за цією технологією, пожежобезпечні.

Якість вуличних банерів в чому залежить від вибору тканини. Банерна тканина — це особливий матеріал. Вона являє собою щільне вінілове полотно з поліестерової ниткою у вигляді сітки, що забезпечує згодом додаткову міцність виробам, якими і є вуличні банери. Зрозуміло, що реклама Рівне — це не лише банери чи візитки. Можна виконати і обклейку автомобіля на оракалі чи використати плівку на двері та вікна.

  Categories: