Погода в Україні та Росії станом на 23 травня

Май 23 11:49 2015

У зв’язку з поривчастим вітром і 22 23 травня на Ставропіллі існує ймовірність виникнення подій природного і природно-техногенного характеру не вище локального рівня, пов’язаних з пошкодженням покрівлі та засклень будівель, ліній зв’язку і ЛЕП, інформує прес-служба крайового МНС.

За даними Ставропольського Гідрометцентру 22 травня на території регіону очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 6-11 м / с, поривами до 15-20 м / с. Температура повітря вдень коливатиметься від + 22 ° до + 27 °.

У суботу, 23 травня, поривчастий південно-східний вітер збережеться. Мінімальна температура повітря вночі + 9 ° … + 14 °, максимальна вдень + 23 ° … + 28 °.

Зазначимо, що для того, щоб отримати тимчасовий вид на проживання в Україні потрібно знати законодавство України. Якщо Ви громадянин Росії чи Білорусії, це простіше. Для цього можна зайти на сайт justicon.ua де є весь перелік документів. Слід розуміти, що получение временного вида на жительство в Украине справа не проста, існує багато бюрократії, тому краще довірити цю справу якісним юристам та адвокатам. Більше того, 2015 році в Україні прогнозується активне зростання отримання нових документів.

Рятувальники рекомендує вжити заходів обережності, щоб уникнути нещасних випадків при посиленні вітру. Слід прибирати з балконів і лоджій незакріплені речі і предмети, обрізати гілки сухих дерев, щоб їх падіння не завдало шкоди щіліщу. Водіям радять паркувати свої машини далеко від дерев і слабо укріплених конструкцій.

  Categories: