Реставрація ванн акриловим методом — думки експертів

Май 18 21:33 2015

Стрімке впровадження в наш побут акрилових ванн в місті Тернопіль — це позитивний результат розвитку технологій: вони потроху витісняють чавунні і сталеві ванни з нашого побуту, відбувається поступова зміна їх на більш сучасні аналоги акрилових ванн.
Установка побутового обладнання з акрилу: — це найпоширеніший варіант заміни, що відслужили чавунних і сталевих ванн на акрилові моделі.
Популярність даного типу акрилових виробів пояснюється досить просто: вони легко монтуються, мають невелику масу, відмінно зберігають тепло, мають відмінну шуму — ізоляцією, пропоновані зразки ванн, випускаються різних розмірів і конфігурацій, відрізняються простотою в обслуговуванні і не схильні до корозії. Реставрація ванн Тернопіль буде мати гарантію на ванну та документ від майстра.
Акрилові ванни розрізняються за способом виготовлення, діляться по класу, різні за вартістю, відрізняються за якістю і ціною.
У процесі інтенсивної експлуатації виріб з акрилу зношується, з’являються тріщини та інші дефекти.

Можливі види вад акрилових ванн, як правило, поділяються на кілька типів пошкоджень:
Механічні ушкодження: з’являються від впливу зовнішніх предметів на поверхню ванни — це удари від побутових аксесуарів, різних господарських ємностей та інших важких предметів. Даний тип зносу найчастіше відбувається в слідстві інтенсивної експлуатації, дефекти з’являються від тривалого користування ванною.
Нам часто доводиться стикатися з хімічними ушкодженнями: найчастіше вони виникають, слідстві використання агресивних миючих засобів для очищення акрилової ванни. Не рідко ушкодження виникають від елементарного замочування у ванній білизни з використанням прального порошку.
Внаслідок перерахованих вище причин, будь акрилової ванні або душового піддону, рано чи пізно потрібно ремонт.
Заміна акрилової ванни або душового піддону на нову модель, не завжди доцільна: Замовлення і доставка потрібних деталей з урахуванням робіт, порівнянна з придбанням нової ванни або кабіни.
В цілому виконати ремонт акрилової поверхні провести обробку виробу, прибрати дефекти, видалити тріщини та пошкодження, провести шліфовку, повернути старої поверхні блиск, провести дезінфекцію ванни і душового боксу спеціальними рідинами: — цей варіант реставрації акрилових піддонів і ванн, економічно доцільніше, ніж покупка нового побутового приладу.

  Categories: