Відеоспостереження у Рівному: що потрібно знати новачкам

Май 17 13:47 2015
відеоспостереження рівне

відеоспостереження рівне

Злодії та шахраї лізуть у будинок? Як захистити дім у Рівному та сім’ю вночі? Ми розбираємо основні моменти відеонагляду для приватного будинку. 

По суті, вся система домашнього відеоспостереження складається з відеокамери, пристрою для відображення і кабелів, що забезпечують передачу інформації. Охоронне відеоспостереження Рівне технічно влаштовано набагато складніше, включаючи в себе багатоканальні відеореєстратори, записуючий сигнал з декількох камер одночасно. Відео надходить з камер в стислому форматі, містить додаткові службову інформацію, тимчасові мітки. Пост охорони управляє відеокамерами, здатними помічати рух в кадрі. Відеореєстратор оснащений функціями відправки «есемески» на записані номери, листи на електронну пошту, піднімати тривогу. Така складна система охоронного відеоспостереження іноді встановлюється в квартирі, проте варто задуматися про доцільність купівлі дорогого обладнання з численними функціями, абсолютно не потрібними для спостереження за нянею дитини або цілісністю лампочок у під’їзді.

Що можна зараз купити для відеонагляду Рівне

Для квартири краще придбати спеціалізовані пристрої на кшталт відеодомофону. Розвиток електроніки дозволило зменшити розмір даних апаратів, в них більше немає громіздких екранів, а можливості стали ширше.

Недешевий, але високотехнологічний спосіб спостерігати за будинком — поєднання IP-камери і планшетного комп’ютера. Більш цікава система відеоспостереження для дому: IP-камера встановлюється над вхідними дверима і знімає сходовий майданчик. Живлення камера отримує від власного або непотрібного комп’ютерного блоку живлення. Камера передає зображення по Wi-Fi за допомогою вбудованого модуля і мініатюрної антени. Не підводячись з дивана, дотягнувшись рукою до смартфона або планшета, людина побачить, хто дзвонить у двері і оцінить обстановку на сходовому майданчику. Камеру необхідно попередньо налаштувати. Управління здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу. Тому відеонагляд Рівне можна купити самому, для цього необхідно кілька IP-камер та 3-4 години роботи майстра. Для цього можна викликати необхідну службу, яка за гроші встановить та налаштує якісний відеонагляд у Рівному.

Недороге відеоспостереження в Рівному реально зібрати самостійно з простої камери і простого тюнера. Необхідна мініатюрна відеокамера (підійде чорно-біла), тюнер, комп’ютер і кабелі з’єднання. Встановіть камеру в обраному місці, проведіть до неї живлення прямо з блоку живлення ПК, увімкніть відео тюнера, встановленому в материнську плату ПК. Залишилося налаштувати програму (встановити драйвера тюнера, налаштувати зображення). Але слід пам’ятати, що такий варіант мало ефективний і може давати величезна кількість осічок.

Дешевий варіант

Найпростіше і недороге відеоспостереження — фальшиві камери спостереження. Вони успішно імітують наявність справжньою робочою системи охоронного відеостеження. Деякі встановлюють біля дверей купольні камери з тонованим пластиком, обладнаним датчиком руху. При появі в полі зору камери людини, пристрій наводить на нього свій «око» з характерним звуком і починає активно блимати світлодіодами, симулюючи роботу. Як тут бешкетувати? Навіть у самого сміливого хулігана буде грати серце.

Протилежна ситуація — господар будинку або квартири з певних причин не хоче, щоб камера відеоспостереження була помітна оточуючим. Приховане відеоспостереження коштує дорожче звичайного, проте його здатність маскуватися серед звичайних предметів вражає — камери монтують у вази для квітів, м’які іграшки, сувеніри. Розмір відеореєстратора також дивно малий — від 40х40х14. У ньому встановлюється флеш-карта об’ємом до 8 Гб, що дозволяє записувати відео до 2 діб поспіль. Датчик руху включає запис камери лише при наявності руху в кімнаті, що економить пам’ять на флешці.

  Categories: