Розробка сайтів Тернопіль програмістами за 24 години

Май 02 18:21 2015

У місті Тернопіль відбулись всеукраїнскі змагання по розробці веб-сайтів за 24 години. З всієї України приїхали молоді таланти програмування сайтів, що змагались у номінації, кращий програміст та кращий верстальщик.

розробка сайтів тернопіль

розробка сайтів тернопіль

Перевагою цього конкурсу є те, що можна заглянути в робочі файли рішень інших програмістів. У «коротких» конкурсах в списку лідерів ми виявили знайомі ніки: ветерана спортивного програмування з Києва Андрія Лугово (нік: Andrey_lugovoi) та тернопільського «зоряного хлопчика» viktor-Lopes (хоча Віктор вже давно юнак, і, здається, всі вже звикли до його успіхів). Але дивно, враховуючи, що він реєструвався на ТЗ ще в початкових класах. З тих пір його погляди на «ніки» могли суттєво змінитися.

Конкурс розпочався першим проектом в якому учасники мали запрограмувати сайт для міста Тернопіль. У завданні писало, що розробка сайтів тернопіль має відбуватись за 24 години без допомоги інших програмістів з інших міст. Не можна було користуватись інтернетом та книжками, що привезли з собою учасники. Після перших 7 годин, був виявлений переможець проміжного етапу, Олег Писарчук. Хлопець намалював та запрограмував сайт, що інші учасники не зрозуміли як йому це вдалось.

Пройшла половина дня, а 25 учасників хотіли себе спробувати в основах розмітки html та перейти на мову php. Тут постало нове завдання від організаторів конкурсу. Створення сайтів Тернопіль має виглядати як нова верстка під мобільні пристрої, а саме читання з планшетів, особливо виробника Apple та Самсунг. Ніхто не знав з чого починати, проте після тривалих дискусій, перша версія сайту вийшла в світ.

Ми запитали учасників, що вони думають про всеукраїнський конкурс з програмування.

«Я вперше беру участь в конкурсі по розробці сайтів. Для мене створення сайтів Тернопіль було чимось неймовірним, нові коди програмування, нові таблиці, нова база даних. Та і саме місто Тернопіль сподобалось», — зазначив учасник з Львова Анатолій.

«Рівень технічних навик у колег дуже високий. Всі знають, що таке розробка сайтів тернопіль та мають багато досвіду. Дуже багато навчився по теорії php, думаю приїхати на наступний рік», — Олександр, Луцьк.

Захід пройшов за підтримки міського голови Тернополя та представників ЗМІ. Зрозуміло, що журналісти з CNN не приїхали, проте захід був не того маштабу, оскільки створення сайтів це поки технічна подія.

Олена Франчук, для журналу Україна. 02.05.2015

  Categories: