Ремонт ванни своїми руками за 10 гривень

Апрель 08 10:45 2015

Ремонт в невеликій ванній починається в першу чергу з бажання щось у ній змінити або виправити. Насамперед потрібно добре уявляти собі, що у вас вже є і на основі цього розробити дизайн маленької ванної кімнати. Ремонт у ванній — це далеко не швидке і легке заняття, незважаючи на свій невеликий розмір, вам доведеться вкласти в неї багато праці.

Ваша маленька ванна кімната ремонт вимагатиме рідше, якщо ви будете постійно стежити за її станом і своєчасно усувати дрібні неполадки.

Насамперед, потрібно оцінити стан ванною.

Для цього необхідно:
Точно виміряти розміри ванної кімнати, як у підлоги, так і у стелі. Як показала практика, часто ці розміри відрізняються на пару сантиметрів. Це пов’язано з тим, що стіни трохи «завалені», або нерівна внутрішня обробка
Перевірте стан труб та сантехніки, особливо в малодоступних місцях, можливо, потрібна їх заміна
Огляньте стіни, підлога і стеля на наявність цвілі, грибка. Це стосується усіх кутів і місць, де завжди сиро. Грибок або цвіль завжди видає пошкоджене покриття темними плямами;
Огляньте вентиляцію і її стан, можливо буде потрібно зміна отвору для установки вентилятора на витяжку.
Тільки після повної оцінки ванною можна реально визначити її стан. Етап підготовки важливий тим, що саме в процесі його, ви визначите які матеріали вам підійдуть, а також сумісність і рентабельність їх використання

Попередні роботи та рекомендації
Насамперед потрібно звільнити ванну від усіх зайвих речей і техніки. Прибрати і зняти всі предмети зі стін, звільнити і відкрити вентиляцію, щоб кімната висихала. Сантехніку краще знімати в останню чергу, якщо планується її заміна.
Після невеликої просушки обов’язково потрібно обробити всі стіни, а особливо місце під ванною і близько труб протигрибковим складом, навіть якщо його там немає (в цілях профілактики). Навіть невелике прояв цвілі, як видно на фото, може стати проблемою. Пам’ятайте, якщо в одному місці є грибок, то потрібно обробляти всі приміщення, інакше паразит з’явиться знову.
Що стосується сантехніки і сполучних вузлів, то їх слід замінити на більш сучасні рішення, якщо їм більше п’яти років або мають невеликі дефекти.

Якщо є бюджет на ремонт ванної кімнати, то майстри рекомендують зробити реставрація ванн тернопіль в межах одного ремонту. Переваги буде по ціні та часу. Оскільки реставрація ванни триває 3 години, це просто та легко впишеться в загальний ремонт ванної кімнати. Більше того, не потрібно розбивати стіни 2 рази, майстри принесуть весь матеріал оскільки він є внаявності в місті Тернопіль.

Особливості розміщення основних елементів
Щоб інтер’єр маленької ванної кімнати був максимально сучасним і зручним, то насамперед потрібно акуратно і ефективно приховати всю сантехніку в стіни, після чого потрібно братися вже за розміщення всіх інших елементів.
Сантехніка і труби — це одна з найбільших проблем, тому потрібно застосовувати найсучасніші рішення, які перевірені на практиці і повністю себе виправдовують. Для того щоб приховати всі комунікації, створюють каркас з профілів або брусків, і обшивають гіпсокартоном. У коробі обов’язково робиться люк, для доступу до крана і лічильниками.

  Categories: