Робота сторожем у нічному клубі Львова: за і проти

Март 30 18:27 2015

Робота охоронцем — популярне рішення для багатьох: студентів, що бажають підробити, хлопців, які нещодавно повернулися з армії, випускників вузів, які не встигли знайти роботу за фахом. Не всі влаштовуються в професійні охоронні агентства, які проводять спеціальне навчання і мають ліцензії на носіння співробітниками табельної зброї, більшість просто приходить на роботу по оголошенню. Це може бути служба безпеки супермаркету, торгового центру, медичного закладу або нічного клубу. У Львові дуже популярний підробіток у нічному клубі у системі охорони.

Вимоги до кандидатів в клуб на роботу охоронця

Як правило, вимоги, що пред’являються до кандидатів, досить прості: хороша фізична форма, досвід роботи, служба в армії, відсутність судимостей і шкідливих звичок. Завдяки такому низькому «порогу входження» в професію, робота охоронця рідко вважається престижною і цікавою. Крім того, більшість людей ставляться до представників служб безпеки як до обслуговуючого персоналу, а відсутність табельної зброї часто призводить до необхідності справлятися з порушниками спокою голими руками.

У випадку з роботою охоронцем в нічному клубі до складнощів додається ще й велика кількість людей, частина з яких налаштована свідомо агресивно. Крім того, багато порушників під алкоголем, тому заспокоїти їх буває дуже непросто. Насправді, основну роль у запобіганні та залагодженні різних конфліктів в нічному клубі грає навіть не чудова фізична форма охоронця, а його впевненість у собі, вміння переконувати навіть самих агресивних опонентів. Работа сторож це впершу чергу психологічна стійкість, а потім фізична сила. Зрештою, навіть чемпіон міста з бодібілдингу не зможе протистояти десятку людей у ​​бійці, тому основне завдання охоронця — не допустити переходу конфлікту в «активну фазу».

Фішки клубної тусовки

Порушень, які зобов’язаний припиняти охоронець нічного клубу, безліч: це і танці з сигаретами, і поширення заборонених речовин та препаратів, і спроби пронести в приміщення клубу зброю або небезпечні предмети, і биття посуду. Якщо охоронець працює на вході в клуб, до його обов’язків додається огляд речей відвідувачів, фейс-контроль, відсів гостей, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. При цьому наплив відвідувачів, особливо у вихідні дні, настільки великий, що найменше зволікання може створити тисняву і неприємні інциденти, тому співробітник охорони зобов’язаний приймати рішення досить швидко. Нарешті, практично неминучі конфлікти з розташованими на відпочинку співробітниками силових відомств, їх родичами і просто «впливовими людьми». У таких випадках потрібно ввічливо, але твердо нагадувати, що закони та правила діють для всіх, незалежно від службового становища.

Всупереч поширеному стереотипу, хороший співробітник служби безпеки нічного клубу зовсім не є повільним і туго міркує спортсменом. Скоріше це фахівець, здатний швидко приймати важливі рішення, переконувати людей, погашати конфлікти в зародку. Однак про хорошій фізичній формі забувати все-таки не варто, адже навіть серйозний зовнішній вигляд охоронця в багатьох випадках здатний заспокоїти буйних відвідувачів.

Андрій Чемчуков, Львів, 30.03.2015

  Categories: