Інструменти для бармена: Джиггер, Стрейнер, Мадлер

Март 30 08:48 2015

Зараз же я в одну статтю опишу відразу кілька позицій і постараюся перерахувати якомога більше. З часом, я зроблю окрему сторінку-глосарій, якийсь довідник для бармена, в якому вкажу та інвентар, і посуд для подачі коктейлів і багато іншого, а поки, пропоную вам на обговорення барний інвентар першорядної важливості.

Джиггер

Двосторонній джіггерДругімі словами — мірний стаканчик. Для приготування класичних коктейлів, де «на око» не дуже вітається, джіггер — річ незамінна. Представляють він собою два металевих конічних судини, які з’єднані між собою на манер пісочного годинника. Найчастіше джіггер виготовляють з нержавіючої сталі. Одна з частин мірника найчастіше дорівнює 1,5 унції рідини або 44 мл — це самостійна одиниця виміру і називається, власне, джіггер. Тобто один з конусів мірника дорівнює за обсягом джіггер, а друга частина за обсягом довільна.

Купити джіггер можна з трьома видами позначень: англійськими (унції), метрична в мілілітрах і метрична в сантиметрах (1cl = 10ml). Мені зручніше працювати з джіггер в метричній системі з зарубками на внутрішній стороні обох стаканчиків. Напевно, для нашого регіону (Східна Європа) це цілком логічно, адже у нас алкоголь найчастіше продається по 50 мл і джіггер 25/50 мл ідеально для цих цілей підходить. У Європі та США все трохи по іншому — алкоголь там найчастіше продають по 40 мл або по одному джіггер, тому для них краще джіггер з англійськими позначеннями, наприклад, 1,2 / 1 унції. Втім, я працював з усіма варіантами, і розібратися в них досить просто. Краще вибирати джіггер із закругленими краями, щоб мінімізувати витоку при переливанні.

Ще хочу додати, що джіггер є не мірним посудом і у зв’язку з цим можуть виникнути деякі труднощі в спілкуванні з комітетом із захисту прав споживачів та іншими службами контролю, тому, якщо серйозні дядьки і тітки ломляться до вас у бар з перевіркою, то краще негайно заховати джіггер в кишеню =). Щоб не потрапити в халепу, на барі завжди повинен бути Гостовский мірний стаканчик з відповідним сертифікатом. Причому, навіть якщо на склянці буде позначення ГОСТ, без документа цей стакан вважається так само поза законом, так що папірчик цю краще не втрачати. Б’ються ці склянки вельми активно, а коштують чимало, так що краще користуватися підручними засобами і джіггер, а скляшку краще сховати в далекий кут до приходу перевірки або проведення переобліку.

Стрейнер

Барне сито або стрейнер — слово буде миготіти в кожному коктейлі, який готуватися методом шейк або Стрейн. Являє собою стрейнер барне ситечко, втім, і з англійського це слово перекладається як фільтр. Для кобблер (європейського шейкера), стрейнер не знадобитися, так як в ньому є своє сито, але от для бостона це просто незамінна річ. Звичайно, можна відцідити напій з бостона і без стрейнера, я вже писав як, але це не кожному під силу, та й можуть бути втрати цінної рідини.

На підставі стрейнера є 4 виступу, які додають цьому інструменту стійкості на шейкері. По всьому периметру зазвичай натягнута пружина, яка і виступає бар’єром всьому небажаного. Крім того, завдяки пружині можна контролювати зазор між краєм шейкера і стрейнер, який найчастіше потрібен, щоб затримати в шейкері лід, фрукти та інші великогабаритні інгредієнти коктейлів, яким не місце в посуді подачі.

Барна ложка

Барна ложка для приготування шаруватих коктейлів ще називають коктейльної ложкою. Відрізняється вона від звичайної ложки в першу чергу довжиною — барна ложка зазвичай довга, щоб можна було перемішувати напій у глибокому склянці. Її ще можна використовувати і як мірник для сиропів або лікерів — обсяг самої ложки дорівнює 5 мл. Ручка зазвичай робиться у вигляді спіралі, що спрощує не тільки обертальні рухи всередині напою, а і є прекрасним жолобом для наливання. Якщо лити рідину на спіраль зверху вниз, то до свого логічного завершення рідина втратить швидкість і м’яко ляже на іншу рідину. Це я про нашарування, якщо ви не зрозуміли =). Для цього, коктейльна ложка оснащується металевим кругом на протилежній стороні, який прикріплений або прикручений чітко посередині. Всіма улюблений Б-52 робиться в основному із застосуванням барной ложки. Іноді, замість кола на іншому кінці розташовується невелика вилка, якою зручно виловлювати з банок оливки і вишеньки, а також робити інші прикраси.

Мадлер

Мадлер для приготування коктейлів способом товкача або толкушкой, як вам завгодно. Тут багато говорити нічого — мохіто. Саме за допомогою мадлера давитися м’ята і лайм в склянці, так що ви напевно його бачили. Виготовляються мадлер з різних матеріалів, але найчастіше це дерево або пластик. На гнітючої стороні зазвичай розташовані зубці — для м’яти це не дуже добре, тому що вона при сильному подрібненні може дати неприємну гіркоту, а от для різних трав і приправ ці зубчики дуже потрібні. Справа в тому, що при приготуванні деяких коктейлів потрібні свіжі ефірні масла, які тупий областю Мадлера так просто не видавити.

Що тут ще додати? Дерев’яні мадлеры на ru.all.biz, зрозуміло, більш цінні для бармена, екологічна чистота і все таке, але вони не довговічні, так як поступово розкисають від впливу вологи. Іноді мадлер застосовується для роздрібнення інгредієнтів не в посуді подачі, як це відбувається з мохіто, а безпосередньо в шейкері. У таких коктейлях до стренеру знадобитися ще додаткове сито, але я про це вже писав у статті про способи приготування коктейлів, так що читайте.

Що ж, мабуть, на цьому закінчу. Зрозуміло, за баром ще застосовує маса інвентарю, без якого деякі дії буде складно здійснити, але тут я перерахував самий необхідний інструментарій. А поки я буду готувати інші статті про інвентар, читайте вже написані статті, підписуйтесь на нові, а я постараюся свій ромовий щоденник зробити максимально цікавим і корисним для вас!

  Categories: