Oтели чехии цены — тестируем

Февраль 03 10:12 2015
http://www.tui.ru/

http://www.tui.ru/

Найдешевший та простий відпочинок для українців і росіян є Крим. І хоч він тепер і наш, але за довгі роки порядком приївся. Ще можна злітати в Хургаду чи ще в якусь заморську країну з чистими пляжами і блакитною водою. Хоча теж не найбезпечніший варіант. У цих державах раз у раз спалахують різні безпорядки то на тлі релігійної ворожнечі, то знову щось не поділили. Коротше, зайвий раз краще туди не сунутися, особливо якщо плануєте сімейний відпочинок. А може в стару добру Європу, і бажано, щоб за менталітетом народ в цій європейській країні був близький до російської. Значить, вам потрібно вирушати до Чехії, а точніше в Прагу.

Для початку нам потрібен готель. Приїхати в Чехію і не мати житла це не відпочинок. Для вибору готелю треба добре дізнатись про місто де бажаєте проживати. Стара Європа габудувала багато невеликих готельних комплексів, проте слід зауважити, що всі ціни будуть в євро. Отже, якщо пошукати в пошуковику отели чехии цены то нам відразу випаде багато сайтів з пропозиціями. Проте ми рекомендуємо брати в перевірених агентів та х хорошим пошуком на сайті (фільтром). Саме він дає можливість гарно підібрати дату та кількість ліжок і побачити фото номеру в якому Ви будете проживати.

Зазначимо, що коли ми тестувати варіант з Чехію найкраще себе показав сервіс http://www.tui.ru — дуже ввічлива підтримка та зручніть пошуку готелів в різних містах Чехії. Також перевагою було, що можна оплатити карткою Visa і отримати бронь в себе на комп’ютері. Коли ми забронювали готель, то замовили дзвінок +7 (495) 256-15-51 оскільки хотіли перевірити чи все гаразд. Нам підтвердили бронювання і запропонували додаткові послуги: розваги в Чехії по низьким цінам.

Клімат цієї країни помірний зі змішаним впливом на нього з боку континенту і моря. Основою континентального впливу є гори, оперізують всю країну. Завдяки такій перепоні холодні повітряні потоки не можуть пройти далі вглиб країни. Тому зими тут не сильно холодні і вологі, а літо помірно жарке.

Що стосується безпосередньо особливостей клімату Праги, то вона лежить в помірно континентальному м’якому поясі. Взимку тут не холодно і мало опадів, середня січнева температура становить -1 ° C, а в середині літа рідко підвищується вище +28 ° C.

Незважаючи на те, що Чехія вступила до Євросоюзу, в країні продовжують активно користуватися національною валютою — чеською кроною. Чеська крона (kc) з’явилася в 1993 році, її курс приблизно дорівнює рублю, тому російські туристи добре орієнтуються в чеських цінах. У Росії обміняти долари / євро / рублі на чеські крони практично неможливо, тому в Чехію туристам краще брати євро або долари. Міняти гроші слід обережно, так як в обмінниках з Вас можуть взяти комісію 5% -10%, (навіть якщо на вивісці написано «No Comission») — про це ніхто не попереджає. Найкраще міняти гроші в невеликих обмінних пунктах, де працюють араби — тут курс вигідніше і комісію найчастіше не беруть. Не варто міняти валюту в банках і аеропорту — комісія виявиться дуже великий. Іноді гроші можна поміняти у гіда, який зустрічає Вас в аеропорту — зазвичай це невелика сума, яка знадобиться Вам в день приїзду — ввечері можна буде витратити її на вечерю і пиво, адже більшість обмінників закривається близько п’ятої години вечора за місцевим часом.

Багато молодих сімей хочуть купити не лише готель, а готові тури в Чехію. Інколи це бувають Карлові Вари, інколи просто тур у Прагу. Ми знову звернулись до професіоналів і зайшли на сайт http://www.tui.ru/ щоб купити тури горящие в чехию на весну та літо. Дуже порадувало, що наразі є варіанти від 17 тисяч рублів. Готелі в 3 зірки готові Вас прийняти, за таку суму, проте якщо ви можете додати 5-10 тисяч, то можна підібати готель вище класом, а саме 4 зірки.

Олена Лойченко — огляд туризму в Чехії. 03.02.2015

  Categories: