Меблі в Луцьку для квартири: вибираємо кольори під характер

Февраль 03 14:44 2015
Меблі в Луцьку

Меблі в Луцьку

Вибираючи меблі для дому в Луцьку (спальні, кухні, шафи купе, гардеробні, вітальні, дитячі і тд.), найчастіше, ми керуємося якістю, функціональністю, зручністю, матеріалом обробки і ціною. А от коли справа доходить до вибору кольору ДСП або МДФ вподобаної моделі, нас починають відвідувати сумніви. І, начебто ми чудово уявляємо той колір, який підійде до основної колірної гамі інтер’єру кімнати, і усвідомлюємо, що нам дійсно подобається, але при вигляді маси різноманітних відтінків, починаємо нервувати, і остаточно заплутуємося.

А якщо раптом складається така ситуація, коли оздоблення квартири ще не спланована, а меблі для дому необхідно придбати прямо зараз в місті Луцьк? Ви не знаєте, який колір в інтер’єрі буде домінуючим, і не уявляєте, яке освітлення буде в тій чи іншій кімнаті? Так, на перший погляд, таке завдання вирішити неможливо без шкоди комфортному і гармонійному інтер’єру.

Колір меблів створює настрій, і, якщо колір в інтер’єрі (мається на увазі обробка стін, стелі та інш.) Грає роль фону, то колір меблів створює головні, видимі плями, направляючи наші відчуття в певне русло. Фірма, що виготовляє луцьк меблі має мати все устаткування для підбору кольорів та гармонії з дизайном квартири. При виборі кольору меблів для дому, необхідно враховувати, що загальна колірна гама може створювати величезну різноманітність настроїв: від солодкої млості, до бурхливої люті.

Але ж не тільки колір створює настрій, а й ваше особисте сприйняття цієї колірної атмосфери призводить до кінцевого результату вашого душевного стану. Ваше особисте сприйняття залежить насамперед від того, до якого психологічного типу особистості ви ставитеся.
Таким чином, можна підвести підсумок: колір інтер’єру створює основний «інтуїтивний» фон, колір меблів та аксесуарів, розташовуючись на цьому тлі, створює певний настрій, який ми переживаємо (випробовуємо), ломлячи всі ці відчуття через нашу психіку так, як диктує нам наш темперамент. Про те, що людина прагне до комфортного і гармонійного настрою говорити не варто.

Легко порушимо, нестриманий, нетерплячий, характерна різка зміна настрою. Запальний, різкий, неврівноважений. Для нього характерна велика кількість і твердість прагнень і інтересів, велика наполегливість. Але найчастіше, захопившись якою-небудь справою, надто налягає на свої кошти і сили і, врешті-решт, виснажується. Комунікабельний, часто дуже темпераментний.
Колір — червоний. Діє активно, темпераментно, збудливо.
Пора року — зима.
Компенсуючі кольору: блакитно-червоний і зелений приглушує, в той же час не доводячи до пасивності, врівноважує.
Інтер’єр і меблі.
Основний колір — блакитний, а також білий і чорний — створює холодну колірне настрій. Універсальний колір — чорний, білий.
Тканини будь-яких матеріалів, однотонні, тонко кольорові — від атласу, муару, шовку і сатину до льону і тика.
Метали з холодним блиском — такі, як срібло, хром і алюміній.
Деревина з дерева дуже темних червонуватих, оливкових відтінків з гладкими, лакованими поверхнями. Поверхні можуть бути при цьому і шовковисто-матовими, і полірованими.
Кольори обробки меблів з одного боку енергійного червоного кольору, з іншого — в тонах холодної пастелі: гладкі холоднуваті блакитні або сірі; сніжно-білий, сріблясто-сірий, чорний.

  Categories: