Квартира від забудовника novostroyka35.ru

Январь 29 17:05 2015

Квартира від забудовника — звучить гарно. Проте наш журанліст вирішив дослідити тему купівлі квартиру напряму від забудовника та дізнатись нюанси в цій сфері.

Робоча сила і будматеріали постійно дорожчають, шанувальники заміського життя найчастіше воліють вкладати кошти в купівлю житла в котеджних містечках, а не будувати будинки самостійно. Очевидні переваги такого рішення — фіксована вартість квадратного метра, яка не залежить від зростання цін і зарплат, а також наявність централізованої інфраструктури, комунікацій та охорони.

novostroyka35.ru

novostroyka35.ru

У багатьох котеджних містечках разом з житлом будують школи, дитячі садки, супермаркети, фітнес-клуби та інші елементи соціальної інфраструктури. Але у організованою забудови є й недоліки: житло часто зводиться за типовими проектами (будинок буде таким же, як інші), невелика площа присадибної території і, звичайно ж, ризик того, що будівельна компанія не зможе виконати свої зобов’язання. Саме це найчастіше зупиняє потенційних покупців у період економічних потрясінь. Тому квартиры в строящемся доме будуть мати свою перегу для молодих сімей, оскільки воно коштують дешевше на момент купівлі та відразу можна контролювати процес будівництва.

Не секрет, що вітчизняна будівельна галузь сьогодні переживає не найкращі часи. Будівельні компанії не приховують, що попит на житло впав в рази, і навіть осінь і передноворічний період не принесли ринку очікуваного пожвавлення. При цьому покупців хвилює зведення тільки будинку, але і планованої інфраструктури і комунікацій. Важливо також і те, скільки ще будинків буде викуплено і заселено. Запроектовані магазини і школи запрацюють лише в тому випадку, якщо в них буде потреба, тобто тоді, коли в селищі будуть постійно жити люди. Ми ж почали шукати конкретну компанію, що продає квартиры в новостройке от застройщика це дасть можливість реально вивчити попит на ринку нерухомості. Зайшовши на сайт ціни за метри квардатні, різні об’єкти з гарними фотографіями та чітким описом пропозицій для купівлі. Зручністю стало, що можна по любих питаннях написати на info@novostroyka35.ru і отримати відповідь на протязі 1 години.

З іншого боку, експерти прогнозують, що попит на житло в котеджних містечках зміститься у бік великих компаній і надійних об’єктів, які зможуть, скориставшись кризою, зайняти ще більшу нішу ринку. Будинки в таких містечках стануть не тільки якісним житлом, але й гарною інвестицією. Отже, як же визначити, чи надійний забудовник, якому ви збираєтеся довірити гроші? Дуже просто, зайти на сайт надійного забудовника http://novostroyka35.ru і переглянути всі свіжі пропозиції ринку квартир від забудовника.

Ми ж радимо купувати котеджі в тих містечках, в яких основні елементи інфраструктури вже побудовані, благо, цікавих пропозицій на ринку зараз чимало. До речі, деякі забудовники дають інвесторам можливість придбати лише землю, а будівництвом будинку займатися вже самостійно. Така схема практично не передбачає ризиків, оскільки земля відразу ж переходить у вашу власність. Єдина проблема полягає в тому, що наймати робітників, купувати будматеріали і контролювати будівництво доведеться самостійно.

Практично всі перераховані вище схеми зводять ризики покупця до розумного мінімуму.

Олег Лойчук для журналу Україна. 29.01.2015

  Categories: