Басейни для сім’ї: що потрібно знати

Январь 26 17:18 2015
http://www.infopool.ru

http://www.infopool.ru

Розмістити на дачі власний басейн сьогодні можуть дозволити собі багато. Сучасні виробники йдуть назустріч зростаючому попиту, тому на ринку можна знайти не тільки дорогі інженерні споруди, а й басейни економ-класу, встановлення яких не вимагає спеціальних навичок і знань. Однак вибір типу басейну для дачі залежить не тільки від фінансових можливостей домовласника, але і від його потреб, а також від майбутніх умов експлуатації.

Басейни для дачі — вони ж каркасні або збірні басейни. Вони є найбільш простим і недорогим рішенням для заміського будинку або дачі. Для цього нам потрібно зайти на офіційний магазин, що продає басейни. Наші експерти порекомендували интернет магазин бассейн для дачи з великим вибором товару та якісною доставкою додому. На сайті ми побачили великий вибір товарів, а саме:

— фільтри для басейнів;

— насоси;

— пилососи для прибирання басейну

та інші товари, що потреюуть власники басейнів на дачі. Ми зателефонували по номеру на сайті магазину (495) 215-55-91 і нам радісно розповіли про нові моделі та можливості оплати і гарантії.

Басейни даного магазину завоювали широку популярність серед власників заміських ділянок завдяки своїй простій конструкції і невисокій ціні. Виготовляються вони з міцної та надійної плівки, і мають вигляд здвоєного чохла з порожнистої камерою, в яку закачується повітря. Часто в комплекті поставляється і підстилка під надувний басейн, що захищає його дно від потрапляння бруду, гострих предметів і каменів. Такі басейни, як правило, мають невеликі розміри, тому призначені для дітей середнього віку. Існують також і надувні басейни для немовлят. Вони відрізняються невеликою глибиною — до 16 см, м’якою структурою стінок і часто забезпечені надувним тентом, що захищає малюка від палючих сонячних променів.

Проте клієнтам слід розуміти, час від часу потрібно купувати додаткові елементи для підтримки чистоти води у басейні. Наприклад воду потрібно хлорувати, тому купить хлор для бассейна можна відразу в інтернет-магазині зі знижкою. Широкий вибір виробників дає змогу отримати найкращу ціну. Якщо написати у відділ сервісного обслуговування service@infopool.ru, то менеджери порекомендують як найкраще зберігати басейн і щоб довго служив у викоистанні.

Переймаючись питанням, який басейн краще для дітей на сім’ї на дачі, слід прояснити для себе і те, що всі види дачних басейнів можуть вироблятися з різних матеріалів. Здебільшого це відноситься до великих стаціонарним конструкціям. Як правило, сучасні виробники басейнів використовують для виготовлення своєї продукції або пластик, або поліпропілен, або ж композитні матеріали.

Пластик, яким би товстим він не був, є досить крихким матеріалом, особливо при негативних температурах. Великих ємностей з нього не виробляють — в основному, це пріоритет середнього розміру складних басейнів. Також з різних видів пластмас виробляють декоративні басейни для дачі.

Трохи кращими якостями володіють поліпропіленові басейни — вони нормально переносять перепади температур і готові служити на благо людини практично цілий рік. В такому випадку даний тип басейнів можна відразу придбати на сайті http://www.infopool.ru і отримати можливість поставити питання на форумі, де відповідають працівники магазину.

Найбільш стійкими до всіх впливів навколишнього середовища є басейни з композитних матеріалів — саме вони дозволяють створювати готові ємності практично будь-якого розміру. Вони витримують удари від повалених важких предметів, майже не дряпаються і готові служити дуже і дуже довго. Це найкращий варіант для тих, хто вирішив встановити стаціонарний басейн — така ємність прослужить практично вічно.

 Володимир Саєнко, огляд басейнів 2015 року.

  Categories: