Дорогі шуби голови НБУ Гонтаревої — ФОТО

Январь 11 21:20 2015
Голова НБУ Гонтарева - фото

Голова НБУ Гонтарева — фото

Чому досі не здійснено сміттєва люстрація по відношенню до глави Нацбанку Гонтаревої? Пограбовані мільйони українців, особливо вкладників комерційних банків, які поклали свої гроші на депозити, сотні валютних позичальників вчинили суїцид. Від дії Гонтаревої постраждали мільйони, руйнується економіка, інфляція цього року перевищила 50%, зруйнована грошова система України, країна доведена до дефолту руками таких як Гонтарева, Кубів. А по відношенню до цих персонам навіть не зробили звичайної сміттєвої люстрації.

Невже так важко зібратися біля Нацбанку, витягнути Гонтареву і її заступників, поставити під НБУ 5-6 сміттєвих баків, можна їх зробити навіть гламурними, пофарбувати в золотий і рожевий кольори і кидати їх в ці сміттєві баки, а зверху поливати помиями, щоб вони відчули гостроту тих страждань і нещастя, які вони принесли мільйонам українців.

Особини, які зараз очолюють Нацбанк не були на Майдані, не потрапили в число Небесної Сотні, вони не служать на фронті, вони сидять в теплих кабінетах, отримують дуже високі заробітні плати і грабують населення і у них все добре, у них діти купаються в басейнах з вином, розважаються, їздять закордон, у них прекрасні машини, будинки, палаци.

Якщо у цих особин все прекрасно, то чому повинні страждати мільйони українців? З іншого боку, чому українці поводяться як барани, дозволяючи так над собою знущатися. Невже Революція Переваги нікого нічому не навчила? Тисячі загиблих, десятки тисяч поранених, калік. Одні люди страждають, плачуть, втратили рідних чи будинку, квартири, а інші на цьому всьому наживаються і стали ще багатшими.

Гонтарева - фото

Гонтарева — фото

Фото Гонтарева

Фото Гонтарева

Скільки можна це все терпіти. Замість банди Януковича прийшла банда Вальцмана-Порошенко, Кличко, Яценюка, Гройсмана, Турчинова. Як довго можна це терпіти? Потрібно знову піднімати революцію і чистити поки не вичистимо ці Авгієві стайні.

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства

  Categories: