Яценюк та Порошенко вороги народу України

Декабрь 29 11:02 2014

Те, що ми побачили в неділю ввечері, голосування за урядові законопроекти і бюджет, показало, що четвірка в особі Порошенка, Яценюка, Турчинова, Гройсмана перевершила за своєю підступності і збоченій діяльності на багато порядків Кучму, Ющенка, Януковича разом узятих.

Такого маразму і бандитського свавілля, як учора влаштували лідери Блоку Петра Порошенка та Народного Фронту Україна ще не бачила. Так тільки Кучма ламав Верховна Рада під час нічного прийняття Конституції і так діяв бандит Янукович 16 січня, коли протягував свої антиукраїнські, людожерські закони щоб встановити особисту диктатуру.

Зараз те ж саме зробили Порошенко, Яценюк, Гройсман, Турчинов. І за це вони відповідатимуть у повній мірі. На їхній совісті лежить тотальне зубожіння українців, бездарне керівництво країною. Вони ще раз продемонстрували всю глибину брехні, некомпетентності і зради. Ці персони є ворогами української нації. Вчора фактично була прийнята модель фінансово-економічного геноциду українського народу та закріплення кланово-олігархічної системи, побудованої попередніми бандформуваннями в Україні.

Порошенко, Яценюк, Гройсман, Турчинов — це класичні продовжувачі справи своїх «попередників» — Януковича, Аазрова, Ющенко, Кучми, Кравчука. Народ повинен зробити з цього відповідні висновки. І коли почнеться остаточний обвал, і люди зрозуміють, наскільки їх пограбували, коли народ знову підніметься на революцію, найголовніше, щоб ця четвірка не бігти зі країни, як Янукович. У новому році цих персон буде чекати доля Чаушеску, Хусейна і Каддафі.

  Categories: