Лукашенко та Назарбаєв це ганьба для України

Декабрь 21 13:50 2014

Лукашенко — це, звичайно ж, минуле, агонія. Його приїзд в Україну поряд з приїздом Назарбаєва означає, що в Києві збираються представники паноптикуму, всяка мерзота. Природно, що нічого доброго від цього чекати не можна. Ці політики приречені на загибель, це ті, хто вже ні на що здатний.

Але Порошенко все-таки зустрічається з цими союзниками і подільниками Кучми. Невже треба було організовувати революцію, щоб потім в Україні запрошувати Лукашенка і Назарбаєва? Це просто блюзнірство по відношенню до тих українців, які в боях за свою країну віддали свої життя або стали каліками.

Порошенко або цього не розуміє, або у нього немає адекватного сприйняття реальності, або він думає, що все залишиться як і раніше. Ясно, що після зустрічі з Лукашенком і Назарбаєвим, Порошенко стане фігурою подібної ім. Як відомо, з ким поведешся, того наберешся.
Такі зустрічі — це плювок в душу української нації, не кажучи вже про те, що Порошенко таким чином підтримує диктаторські режими в Білорусії та Казахстані. Замість того, щоб зустрічатися і підтримувати національно-демократичні сили в цих країнах, Порошенко приймає у себе диктаторів, ватажків бандитських режимів. Від цього Україна буде тільки негатив.

Вже зрозуміло, що Порошенко не здатний робити нічого позитивного для України, від нього можуть бути тільки одні проблеми. Тому треба якомога швидше позбуватися від нього. Ні Порошенко, ні Яценюк, ні Турчинов, ні Гройсман, ні Гонтарева не здатні до позитивних реформ, до того, щоб зробити Україну процвітаючою європейською державою.
Український народ повинен визнати, що ті, хто голосував за Порошенка як президента, зробили велику помилку, як я і попереджав, так само як і ті, хто підтримав Народний Фронт на чолі з Яценюком і Турчиновим.

Я говорив і ще раз гповторяю: нам потрібно не меблювання змінювати в країні, а знищити весь бордель, в який перетворили Україну. Інакше ми не переможемо і не створимо потужну процвітаючу європейську країну.

  Categories: