Гонтарева та дефолт України

Декабрь 18 10:38 2014

Гонтарева, не дивлячись на вимогу народних депутатів України, не прийшла на засідання парламентського комітету. Це безпрецедентний виклик, це попрання Конституції, всіх законів і яких або норм субординації.

У нас парламентсько-президентська республіка. Головний орган влади в Україні — законодавчий, Верховна Рада. І Гонтарєва на вимогу депутатів зобов’язана приходити до парламенту і звітувати. Тим більше, якщо в країні відбувається така ситуація як зараз, коли йде грабіж українського народу.

Наприклад, на початку року польський злотий коштував 3 гривні, а зараз в деяких обмінниках доходить до 7 гривень. Такого безпрецедентного пограбування ще не було. Вже зрозуміло, що Гонтарєва — чужорідний для країни елемент. Це прямий ворог української нації, ворожий до нації чоловік.
Так себе може вести або надзвичайно дурна персона, яка взагалі не розуміє ризики, на які вона йде, або надзвичайно цинічна, нахабна, яка думає, що вона настільки захищена, що з нею нічого трапиться не може. У цьому Гонтарева дуже сильно нагадує матір Арбузова.

  Categories: