Круїзи, гламур та відпочинок у морі

Ноябрь 18 18:35 2014

Сьогодні вартість відпочинку на круїзному лайнері вже зрівнялася з вартістю відпочинку в Туреччині чи Єгипті, а рівень сервісу на порядок вище. До того ж, у туристів є можливість подивитися відразу кілька країн. Про подорож на лайнері, тонкощі вибору круїзу і цінах дізнавався.

Популярність круїзів в Україні стрімко зростає, про що свідчить постійне зростання продажів. «Коли ми тільки починали продавати круїзи 5 років тому, за рік вдалося відправити близько 500 туристів, сьогодні більше 12 тисяч туристів з України обрали для себе цей вид відпочинку. Пасажиропотік українських туристів перевершує минулорічні показники майже в 2 рази», — розповіла директор туроператора «Експрес Вояж «, генерального представника в Україні провідного світового круїзного холдингу Royal Caribbean Cruises Ltd Лариса Слободян.

У той же час, Наталія Бентас, комерційний директор світового круїзного холдингу Royal Caribbean Cruises Ltd, додала, що продажі круїзів в Україні зростають постійно на 25-30%, що є гарним показником.

Зростаючої популярності круїзів сприяють ціни і всілякі акції від круїзних компаній. «Мінімальна вартість круїзу з перельотом і проживанням — близько 1200 доларів з людини. А якщо потрапити в акцію, можна отримати і інші» плюшки «. Наприклад, заплативши за одну людину в каюті, можна відправитися в плавання всією сім’єю, тобто діти можуть подорожувати безкоштовно. Також при бронюванні каюти можна отримати на картку близько 300 доларів — на оплату різних послуг на кораблі «, — підкреслила Лариса Слободян.

У вартість будь-якого круїзу входить проживання в каюті обраної категорії, харчування (крім харчування в альтернативних «профільних» ресторанах), розважальна програма, користування тренажерним залом і басейном на борту.

У вартість круїзу не входить: чайові на борту, алкогольні напої, екскурсії в портах заходу, а також додаткові послуги (SPA, салони краси, пральня та інше).

Також, Ольга Юденко, директор з туризму Пан Укрейн, додала, що додатково потрібно придбати авіаквитки, розміщення в готелі до / після круїзу, тому що багато пасажирів вважають за краще поєднувати круїз з пляжним відпочинком або діловою поїздкою, і медичну страховку.

«Самі бюджетні круїзи — це круїзи з проживанням в каюті без вікна, але багатьох це не бентежить — кожен день лайнер прибуває в нові цікаві міста, так що часу сидіти в каюті не так і багато. До того ж на кораблях завжди вистачає розваг — катки , гірки для скелелазіння, басейни, водні атракціони, тарзанки, різні мюзикли і багато іншого доступно всім пасажирам лайнера без винятку «, — підкреслила Лариса Слободян.

  Categories: