Вибираємо ковдру з вовни в Україні

Ноябрь 14 08:14 2014

Загальні характеристики того чи іншого виду ковдр зовсім не є обов’язковими для конкретного товару, який ви облюбували, дивлячись на вітрину.

Ковдри з наповнювачем з натуральних матеріалів варто вибирати тільки стьобані, тобто ті, що розділені на безліч відділень, в кожному з яких знаходиться наповнювач. Чим менше ці відділення, тим краще. Справа в тому, що будь-який натуральний матеріал зберігає форму і, як наслідок, пишність, вельми обмежений час — в маленьких камерах, на які поділяється ковдру, властивості їх зберігаються довше.

Втім, оглядати ковдри на предмет рівномірності розподілу наповнювача варто завжди. Для цього потрібно максимально високо підняти його в розгорнутому вигляді і подивитися — чи однакова товщина його по всій довжині і ширині.

Вовняні ковдри необхідно ретельно промацати: якщо шерсть для них зрізалася, а не вичісують, то вони із засобу нічного масажу можуть перетворитися на справжніх мучителів. Тут потрібно покластися на чутливість власних рук: якщо ковдру приємно на ошупь, то і спати з ним буде комфортно. Купити ковдри вовняні найкраще у виробників, що займається цим і мають власне виробництво. Ковдра з вовни взимку буде найкраща для дітей та обігріву малюків.

Підбирати ковдри для літа та зими можна грунтуючись на їх здатності зберігати тепло: шерсть, пух і синтетика (ну або в крайньому випадку — вата) — для зими. Бамбук, бавовна і шовк — для літа.

Вовняні ковдри добре знайомі кожному з нас ще з дитинства — це не старіюча класика. Зараз вовняні ковдри роблять більш практичними, вата проходить більше ступеня очищення й обробки, що не впливає на її натуральність. Ми пропонуємо Вам абсолютно такі ж натуральні ковдри теплі, комфортні і практичні, як раніше — тільки не важкі.

Властивості вовняних ковдр:

— Гипоаллергенно;

— Відмінно утримує тепло;

— Дозволяє шкірі дихати;

— Відмінно вбирає вологу;

— М’які, комфортні;

— Практичні;

— Мають не велику вартість у порівнянні з іншими природними матеріалами.

  Categories: