Скільки коштує побудувати будинок у Львові?

Июнь 16 12:29 2014

Ті, хто запланував на 2014 рік ремонт свого приватного будинку або будівництво дачного котеджу в передмісті Львова, з нетерпінням очікує приходу весни 2014, коли, власне, і можна буде почати повномасштабне будівництво. І тут-то, у більшості виникає логічне питання: «а скільки коштує будинок побудувати в Львові» — до якого ще часто додають і друге питання — «а чи не вплине на вартість будівельних послуг і матеріалів далеко не сама сприятлива економічна ситуація, що склалася в Україна?! »

Отже, якщо ви маєте земельну ділянку і мрієте про заміський будинок, тоді у у вашому розпорядженні є, як мінімум, кілька гідних варіантів:

  1. побудувати цегельний будинок;
  2. каркасний будинок;
  3. або котедж з дерев’яних брусів.

Цегляні будинки
Традиційні цегляні будинки дуже міцні, від чого подобаються практично всім. Але у зв’язку з високою вартістю матеріалів і послуг з будівництва назвати їх дешевими ох як важко, такі будинки, взагалі, можна віднести до елітного житла. На зведення такого будинку знадобитися від 1 до 3 років (це з підключенням всіх комунікацій), а вартість складе від 100 000 тисяч до 1 мільйона гривень. Для тих, кому цегляний будинок не по кишені, природно, є й інші варіанти.

Сергій Буравченко, архітектор:

Є одне і двоповерхові будинки, які виробляються індустріальним способом, будуються дуже швидко, іноді за один-два тижні відбувається збірка такого будинку.

Каркасні дерев’яні будинки
Будинок-конструктор може з’явитися на дільниці досить швидко. Для того, щоб звести такий будинок, необхідно скласти проект, за яким потім на заводі побудують каркас. Єдине, що залишиться зробити — зібрати його. Ремонт такого будинку можна робити відразу ж, оскільки стіни легені, а сама будова не осідає. Всього, таке будівництво будинку буде коштувати від 40 до 80 тисяч гривень.

Геннадій Фещун, директор будівельної компанії:

Сильним фундамент такого будинку робити не треба, сама конструкція повинна бути легкою. Наприклад, наша компанія навіть в Києві ставить будинку на пантон. то є, — це плаваючі будинки на пантон 9 на 12 йде, 2 поверхи будинок, порядку 170 квадратів, що вже говорить про жорсткість конструкції.

Плавучий будинок — це ще один варіант для комфортного житла. Зводять такий будинок точно так само швидко, як і каркасний — один-два тижні. Як матеріал використовують дерево або оброблені бруси, тому він і дорожче від каркасного, — 100-300 тисяч гривень. Такий дерев’яний будинок можна побудувати і на земельній ділянці.

В Україні такі конструкції не новинка, сучасний будинок швидкого «приготування» — ідеальний варіант доступного житла. Цю технологію використовують у нас вже 15 років. Це і канадські дерев’яні будинки, і сандвіч-панелі. За даними соціологічних досліджень, обсяг українського ринку будинків, що швидко монтуються збільшився за останні роки вчетверо причому кількість житлових приміщень, побудованих за каркасною технологією зросла по країні до 15 тисяч об’єктів.

Розцінки на будівельні роботи у Львові
За оцінками експертів будівельного ринку, навесні 2014 ціни на будівельні роботи в Львові піднімуться, але незначно. Підвищення вартості того чи іншого виду будівельних робіт буде відчутно залежатиме від ціни на будівельні матеріали, до яких, з недавніх пір, зараховують ще й теплоізоляційні матеріали для дахів і фасадів будинків. При цьому, теплоізоляція при будівництві будинку, передбачає, передусім утеплення та теплоізоляція стін, труб і трубопроводів споруджуваного об’єкта. Так, наприклад, за прогнозами експертів, до весни 2014 значно може подорожчати подорожчати рідка теплоізоляція труб і трубопроводів опалення, що пов’язано, насамперед, з високим ступенем зношеності комунікаційної інфраструктури. Проте, подорожчання на 15-25% від колишньої вартості, не знизить економічність і енергоефективність теплоізоляційних систем і матеріалів, тому вони і далі будуть користуватися великим попитом серед споживачів.

  Categories: