Будуємо будинок: скільки це коштує

Июнь 16 12:33 2014

За статистикою Google питання «скільки коштує побудувати будинок?» задається від 17000 до 21000 разів на місяць. А чи можна на нього відповісти однозначно. Звичайно, ні!

Почнемо з того, що таким чином питання не задається. Але вартість спорудження будинку впливає маса факторів. Технологія будівництва, віддаленість будівельного майданчика, стан ділянки, тип фундаменту, матеріали для стін та покрівлі, якість комунікацій та систем опалення, вікна, двері, репутація та професіоналізм забудовника, і багато іншого. Хіба можна відповісти на це питання однозначно? Для початку необхідно визначиться з технологією будівництва, це перший і визначальний фактор. Простіше кажучи, поставити запитання «з чого побудувати будинок?»

Базова вартість квадратного метра в різних технологіях, може коливатися від 240 у.о. до 2000 у.о. Так що розуміння того, їх чого і як буде будуватися будинок, надасть вам першу цифру цього рівняння. Після того як ви визначилися з технологією, пора пройтися по списку забудовників, які будують за тією технологією, яка вас зацікавила.

Хто то вибирає першу компанію, яка їм попалася при пошуку, хто то обдзвонює 15-20 фірм, що надають будівельні послуги. На наш погляд другий метод краще. По перше в процесі спілкування з кількома різними менеджерами, вам, можливо, дадуть відповіді на ті питання, які ви навіть не думали здавати. По друге, порівнюючи відповіді фахівців, ви зможете на підставі порівняння, оцінити кваліфікованість відповідей. Для будівництва потрібно багато речей, особливо пенобетон, який є найкращим матеріалом, що використовують в сучасних технологіях.

У третьому, вам можуть бути запропоновані більш зручні та вигідні варіанти. Так само в процесі спілкування, у вас вже буде сформована цифра максимально наближена до реальної. Найближчим часом ми опублікуємо серію статей з технологій та вартості будівництва будинків представлених на нашому сайт

  Categories: