Переваги від створення інтернет-магазину

Май 09 08:40 2014

Сьогодні інтернет — комерція розвивається шаленими темпами. І при цьому залишаються підприємці, у яких налагоджені продажі через оффлайн торгову точку, але які до цих пір не розуміють переваг, які відкриває свій власний бізнес, якщо замовити створення інтернет-магазину.

Створення інтернет-магазину

Створення інтернет-магазину

Давайте розглянемо докладніше, навіщо власнику оффлайн бізнесу необхідно розвиватися в мережі. Можливо це модна тенденція чи дуже перспективний напрямок в торгівлі? Насправді онлайн- комерція являє собою досить корисний інструмент для ведення бізнесу. Коли ви працюєте через оффлайн магазин, ви продаєте товар, який придбали за кількість грошових одиниць за ціною, рівною ціною. Коли покупець приходить у ваш інтернет-магазин, здійснюється купівля, а ви отримуєте дохід. Що ж заважає вам розширити канали збуту та організувати торговельну точку в мережі?

Створення інтернет-магазину являє собою не просто сайт — візитку, що створюється як елемент іміджу, а дуже продуктивний інструмент для зростання продажів. Онлайн-підприємництво має цілий ряд плюсів в порівнянні з оффлайн-бізнесом. Інтернет -магазин дає можливість вирішувати кілька завдань:

— Ви формуєте вітрину для потенційного покупця з відповідними товарами;
— Ви створюєте базу клієнтів, які прагнуть купити у вас товар . Інтернет- магазину не властиві обмеження. Ви можете продавати продукт в будь-яку точку вашої країни і навіть за її межами;
— Інтернет-магазин функціонує цілодобово. Коли ви спите, його все одно відвідують потенційні клієнти і роблять покупки. При цьому ви як бізнесмен не несете витрат на опалення, воду та оренду. Тим самим ви збільшуєте свій прибуток;
— У вас є можливість істотно скоротити штат вашого магазину. Ваш сайт виконує функцію продавців , що дуже зручно і вигідно. Онлайн-магазин дає інформацію про ціну і про самий товар, а також займається прийомом замовлень;
— Ваш бізнес стає більш конкурентоспроможним, оскільки ви пропонуєте своїм клієнтам зручний і швидкий сервіс.
— Інтернет-магазин може стати серйозною альтернативою оффлайн-бізнесу. Для прикладу, велика торгова мережа в стані організувати продаж певної групи товарів через інтернет.

Практика показує, що найуспішнішим буде той інтернет-проект, який створюється на основі вже функціонуючого оффлайн-бізнесу. Фірми, які працюють за принципом купити-продати, мають більше шансів на перемогу, ніж ті, що ігнорують інтернет як можливість заробляти більше.

При цьому не можна говорити про те, що бізнес, який починає розвиватися виключно в мережі , не має можливості вирости до серйозних масштабів. Якщо правильно продумати стратегію просування проекту, тобто можливість створити відмінний онлайн-бізнес.

Якщо ви створите інтернет-магазин, ви зможете:

Відкрити для себе нову область для розширення продажів. Через інтернет можна залучити чималу аудиторію покупців, і неважливо що ви продаєте, одяг відомих брендів, парфумерію або товари для полювання, риболовлі і відпочинку. Прикладів, коли бізнес в онлайні з другорядного переходить в розряд основного, можна навести безліч.
Автоматизувати рутинні ділові процеси, такі, як прийом замовлень, отримання заявок тощо;
Збільшити спектр пропозицій;
Проводити часті маркетингові дослідження аудиторії покупців.
При правильній розкрутці інтернет-магазину є ймовірність того, що його буде відвідувати на порядок більше число клієнтів, ніж звичайний оффлайн- магазин.

Зважаючи вищезгадану інформацію, будь-який бізнесмен зможе усвідомити основні вигоди онлайн бізнесу, тому розробка інтернет-магазину. При цьому варто розуміти, що створення серйозного проекту — дуже відповідальна справа, яка стоїть доручати справжнім професіоналам.

  Categories: