Створення сайтів Вінниця — реальні ціни

Апрель 22 19:47 2014

Бажаючи вперше замовити розробку сайту у Вінниці, багато людей навряд чи знають оптимальну ціну, яку можна віддати за виконання даного завдання. Вбиваючи необхідний запит в мережі Інтернет, ми бачимо величезний діапазон цін, які пропонуються на великому ринку. Як же не переплатити зайві гроші за виконання і залишитися задоволеним виконаною роботою?

Створення сайтів Вінниця

Створення сайтів Вінниця

Розглянемо три способи, які допоможуть заощадити ваші кошти, і при цьому отримати хороший результат.

Відмовитися від табличної верстки

Версткою вважається так зване «натягування» на движок сайту дизайну вашого майбутнього ресурсу. Двигун в цьому випадку виступає технічним каркасом. Такий спосіб мав велику популярністю близько десяти років тому, але на сьогоднішній день створення сайтів Вінниця набагато дешевше замовити блокову верстку.

До того ж, крім ціни вона має і ще одне велике достоїнство — на виготовлення сайту таким способом і його тестування піде значно менше часу.

Спілкуючись з розробниками, наполягайте на даному варіанті виконання.

Вибір «движка сайту».

Всі веб-студії можна розділити на три групи залежно від того, який движок вони використовують:

Самописний движок;
Безкоштовний движок;
Платний движок.
Самопісний движок має кілька явних мінусів. Так, якщо навіть у момент здачі роботи він функціонує ідеально, надалі не виключено, що ви зіткнетеся з деякими проблемами. Нерідко між замовниками та виконавцями виникають конфліктні ситуації, після яких сторони бажають перервати співпрацю.

При замовленні самописного движка вам або доведеться змиритися з неприємним співпрацею, або ж звернутися в іншу компанію, яка візьме вельми велику суму за те, що буде вникати в усі тонкощі створеним не ними движка.

Платні движки, безумовно, мають свої переваги. Але пам’ятайте, що вони в більшості випадків орієнтовані на дорогі хостинги. Крім того , за них необхідно платити ліцензію. Тому, якщо ви бажаєте заощадити в даному моменті, вибирайте безкоштовний движок.

Наявність флеш — анімацій.

Якщо ви бажаєте, щоб розробка сайту Вінниця була видовищною, але при цьому не бажаєте віддавати великі суми за його наповнення, скоротіть включення флеш — анімацій до мінімальної кількості або ж відмовтеся від них зовсім. Не варто думати, що без цього ви привернете мало уваги до вашого сайту — думка про те, що анімації приваблюють відвідувачів, помилково.

Розглянемо кілька причин, за якими від флеш — анімацій можна відмовитися:

Дорогі по трафіку:
Не варто забувати, що вашу сторінку будуть відвідувати не тільки користувачі, які мають безлімітний інтернет . Так, багато компаній оплачують користування мережею саме по трафіку. Якщо на вашому сайті буде велика кількість анімацій, «з’їдають» великі суми, менеджери організацій напевно відмовляться від відвідування ресурсу і ви ризикуєте втратити частину клієнтів.

Не індексуються пошуковиками:
Флеш не може використовуватися для того, щоб вивести контент. Не варто забувати, що він не визначається пошукачами і є марним в даному питанні.

Дороги не тільки при розробці, а й при оновленні:
Якщо звичайний дизайн сайту обійдеться вам недорого, то при включенні флеш — анімацій ціна різко зросте. Якщо ви бажаєте заощадити на виготовленні — стоїть без сумніву відмовлятися від такого доповнення. Будьте впевнені, існує ще чимало більш дієвих способів привернути клієнтів на ваш ресурс.

Не варто забувати і про те, що недостатньо заплатити просто за виробництво анімацій — їх подальше оновлення також потребують чималих витрат.

  Categories: