Одяг з Індії – вивчаємо особливості

Апрель 16 13:12 2014

Схід приваблює своєю таємничістю і надзвичайно красою. З давніх часів він привертав торговців наявністю незвичайних тканин і дорогих матеріалів, які неможливо було знайти в Європі. Одяг з Індії був першим товаром, що почали купувати європейці.

Досі східні країни залишаються основними виробниками найякісніших красивих тканин у світі. Одну з лідируючих позицій тут заслужено займає Індія, яка славиться своїми незвичайними нарядами і різними великими прикрасами.

Якщо ви подивитеся влітку, на що проходять повз людей, то напевно помітите — незвичайні сумки з етнічним малюнком, легкі індійські туніки з ручною вишивкою і т.д. Все це говорить про одне – одяг з індії перебуває зараз у тренді, і потихеньку завойовує серця мільйонів модників, і модних будинків до речі теж.

Стиль одягу індійського населення багато в чому пов’язаний не тільки з особливостями клімату, а також з релігією і особливостями місцевої культури. Найпопулярніша одяг у країні — сарі.

Після здобуття незалежності Індія все більше орієнтується на європейський ринок — так до традиційної, звичної для нас одягу, вони додають вишивку з витонченими національними мотивами, а також відроджуються традиційні індійські техніки — принти, вишивка гладдю і т.д.

Головне в індійському стилі — дотримання рис традиційних і національних костюмів, тобто в одязі повинні міститися елементи, які традиційно асоціюються саме з Індією. Крім того він відрізняється від багатьох інших своїм яскравими і запам’ятовуються квітами — вибирайте найулюбленіші і самі незвичайні колірні забарвлення і ви точно не опинитеся в прольоті. Така велика кількість квітів разом різноманітною вишивкою, якій також славиться цей стиль — підкреслять індивідуальність кожної дівчини і дозволяють поєднувати його з вашої звичної одягом.

Одяг з Індії відрізняється особливим комфортним затишком, адже її виготовляють тільки з натуральних матеріалів — вони зігріють взимку і дадуть тілу дихати влітку. Ще одна його відмінна риса індійського стилю в одязі — жіночні силуети. Разом з традиційними візерунками вони додадуть вашому образу наліт шарму і загадковості, такої своєрідної східній таємниці. Вони будуть досить до речі майбутнім мамам, які стурбовані проблемою підбору підходящої одягом — вільні і просторі тканини будуть якраз до місця.

Для одягу в індійському стилі характерна асиметрія — одне спадаюче плече, закидання шарфа або палантини на плече (йде від традиційного сарі), і численні драпірування, які при бажанні приховають дефекти фігури і підкреслять достоїнства.

Предмети гардеробу для жінки

Кожен з народів має свою традиційну одяг. В Індії такою є сарі , але лише завзяті прихильники стилю вдаються до цього елементу одягу. Найчастіше використовується одяг , більш схожа на європейську чи модернізована під інтереси Заходу традиційна індійська одяг . І так , давайте розглянемо основні компоненти образу в індійському стилі

Топ із спідницею до підлоги — традиційне вбрання для весільних обрядів, але якщо вибрати відповідну колірну забарвлення або використовувати компоненти окремо, то вийде дуже цікавий і виграшний образ. Цей предмет гардероба в різних варіаціях може застосовуватися в повсякденному стилі.

Сальвар камизу: комплект з туніки довжиною до колін і широких просторих штанів з легкої тканини — непоганий спосіб для прогулянки теплими літніми вечорами. Незважаючи на те, що традиційний варіант цього предмета гардероба для жінки все ж з широкими брюками, допускаються і вузькі, якими будуть виглядати тут нітрохи не гірше. Підберіть хустку в такому ж стилі, накиньте його на плечі — і ви немов зійшли з екрану індійського кіно.

Довгі спідниці і сукні, оздоблені вишивкою, бісером та іншими подібними прикрасами. Вони створять легкий і жіночний стиль, підкреслити романтичність образу і підкреслять особливості фігури.

Укорочений топ буде відмінно виглядати і з повсякденними брюками, і з довгою спідницею.

Багато хто з вас вже давно полюбили шаровари — просторі штани в індійському стилі, в яких кожен відчуває себе впевнено і вільно. Їх можна поєднувати з класичним топом, в’єтнамками або босоніжками. Доповнить комплект в індійському стилі аксесуари в індійському стилі і квітчаста тканинна сумка. Також подібні брюки будуть добре виглядати з традиційними індійськими топами довжиною до грудей.

Ну і звичайно туніки з індії — будь-якої довжини, але обов’язково прикрашені бісером, вишивкою, аплікацією, бахромою або іншими видами обробки. Навіть простий комплект з джинсами такий верх зробить яскравим і незабутнім. Для роботи з вільним стилем одягу цілком можна підібрати прості вузькі брюки в поєднанні з тунікою в індійському стилі, тільки в даному випадку варто обмежитися лише вишивкою на її поверхні.

  Categories: