Туры в Турцию — тренд 2014 года

Апрель 14 10:28 2014

Асоціація туроператорів Росії назвала декілька найпопулярніших туристичних напрямків, на яких влітку 2014 очікується найбільше число відпочиваючих. У число таких країн увійшли Туреччина, Греція та Єгипет.

Фахівці спрогнозували популярні туристичні напрямки 2014 року, грунтуючись на даних системи пошуку та бронювання турів.

На частку трійки лідерів припало більше 44 відсотків від загального числа запитів. Бажаючих відпочити в Туреччині виявилося 23,8 відсотка туристів, полетіти до Греції вирішили 10,9 відсотка, а в Єгипет — 9,4 відсотка від загального числа відпочиваючих.

У п’ятірку лідерів увійшли також Іспанія і Таїланд. На них довелося 6,7 і 5,6 відсотка російських туристів. А в десятці найбільш привабливих напрямків виявилися Кіпр , ОАЕ , Болгарія , Італія та Чехія.

Найбільше турів намічається на період з 1 квітня по 31 жовтня. В основу проведеного аналізу лягли запити 25000 відвідувачів порталу. При цьому 98 відсотків від загальної кількості запитів формувалися без зазначення конкретного туроператора.

На сьогоднішній день найбільш вигідними для відпочиваючих туристичними напрямками традиційно вважаються Туреччина, туры в Турцию є шалено популярні серед туристів. Ці ж країни прийнято вважати і лідерами за кількістю виставлених продуктів на літній сезон.

Раніше туроператори склали список найбільш популярних напрямків зимового сезону. У числі лідерів опинилися Куба, Ямайка, Єгипет, Таїланд, Домініканська республіка та Індія.

  Categories: