ОККО заправили автомобілі водою — скарга

Апрель 14 13:50 2014

okko_lviv

На автозаправці ОККО на вул. Замарстинівській, 174 у Львові автомобілі, замість бензину, заправляли водою.

«У суботу близько 15.30 ми заправилися на 500 грн, але з заправки вже виїхати не змогли. Відіпхали машину на автосервіс, думали, сів акумулятор. На автосервісі замінили всі свічки, акумулятор, фільтри, машина все одно не заводилася. Коли спустили з системи бензин – це виявилася вода, рідина мутного кольору, навіть без запаху бензину», – розповіла львів’янка.

За її словами, коли вона повернулася на автозаправку, побачила, що там ще шість таких машин стоїть, які після заправки не змогли виїхати. Згодом постраждалі авто ще притягували.

«Всі люди обурювалися, написали колективну скаргу на ім’я голови правління, який керує цим бізнесом. Адміністратор заправки разом з представниками постраждалих водіїв взяли пробу з резервуару, де зберігається бензин, а також шины для погрузчиков – там дійсно була вода. Вони це визнають, кажуть, що це якийсь форс-мажор. Оскільки це сталося в суботу після обіду, а в неділю було свято – вирішення проблеми відклали на понеділок. Сьогодні ще не було ніяких телефонних дзвінків, але вони визнають, що це їхня провина, і будуть якимось чином це залагоджувати», – розповіла пані Леся.

Власником мережі автозаправних комплексів «ОККО» є Публічне акціонерне товариство «Концерн Галнафтогаз». Компанія заснована в 2001 році в результаті об’єднання потужностей трьох компаній — ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Ужгород» та ВАТ «Закарпатнафтопродукт-Хуст».

Головний офіс Компанії знаходиться у Львові. Перша АЗС «ОККО» відкрилась у 1999 році в Стрию (Львівська область), а перший великий автозаправний комплекс «ОККО» з великим магазином, кафе та портальною автомийкою запрацював у 2000 році у Львові на вулиці Зеленій.

  Categories: