Художня ковка своїми руками — поради

Апрель 14 13:59 2014

Художня ковка — це втілення художнього смаку в металі. Ковані вироби можуть бути вишуканими прикрасами та інтер’єрів та екстер’єрів, витончено, елегантно і витончено вписуючись в художнє рішення або важкувата підкреслюючи міць і надійність архітектури.

Художня ковка металу — це особливий технологічний процес обробки металу шляхом його нагрівання до температури плавлення з подальшим доданням необхідної форми. Це дуже трудомісткий і важкий процес, який вимагає колосального досвіду, майстерності і фізичної сили, так як частка ручної праці у виготовленні кованих виробів вельми велика. Необхідно чимало потрудитися, щоб з безформного шматка металу викувати справжнє диво , яке займе гідне місце в будь-яких, навіть у найбагатших інтер’єрах.

Художня ковка, сильно набирає свої оберти. Але дозволити собі, такі ексклюзивні вироби може не кожен, так ціна досить висока. Але все це, можна зробити своїми руками, і це досить не складно. Скажіть, потрібно мати багато верстатів, і різних інструментів. Я особисто обходжуся, електричним зварювальним апаратом, ріжучим інструментом, і руками. При нагріванні метал стає м’яким, і з ним можна робити все, що вам завгодно. Цього цілком достатньо, що б зігнути цікаву фігуру, потрібна тільки фантазія. Звичайно, якщо ви хочете виготовляти вироби то художественная ковка потрібна у великих обсягах, вам знадобиться більше різних інструментів. Насправді, ковка — справжнє мистецтво, а майстри художнього кування — люди, до яких у кожного є величезна повага. Вони присвячують життя своїй справі і кожен день працюють з гарячим металом, щоб ми отримували предмети дивного зовнішнього вигляду для декору дачного будинку та території.

  Categories: