Завершено прийом робіт на конкурс «Цифровий вітер-2014»

Апрель 09 13:33 2014

Для участі в конкурсі зареєстровано 2500 робіт більш ніж з 150 міст України, Білорусії, Казахстану, Болгарії, Індії, Канади, Швеції, Вірменії. Регіональні тури конкурсу пройшли в Тюмені, Новосибірську і Пензі. Найчисленніша номінація — «Двовимірна статична графіка», на яку подано більше 900 робіт.

До 20 квітня 2014 експертна рада конкурсу визначить фіналістів конкурсу. Нагородження переможців відбудеться 25 квітня 2014 р. в студентському клубі СГТУ імені Гагаріна Ю.А.

У рамках «Цифрового вітру» З 21 по 24 квітня в СГТУ проводитимуться безкоштовні майстер-класи провідних фахівців різних компаній в області IT — технологій, комп’ютерної графіки, реклами та дизайну. Взяти участь у майстер -класах можуть не тільки конкурсанти, а й усі бажаючі школярі та студенти. Слухачі майстер -класів познайомляться з новітніми технологіями розробки програмного забезпечення, технологіями створення мультимедійних додатків, в тому числі 2D і 3D графіки, комп’ютерної анімації, комп’ютерних ігор, телевізійної продукції і новими аспектами розвитку IT і рекламного бізнесу.

Довідка:

Відкритий Міжнародний конкурс комп’ютерних робіт для дітей, юнацтва та студентської молоді «Цифровий вітер» (Digital Wind) проводиться Міжнародним факультетом прикладних інформаційних технологій Саратовського державного технічного університету імені Гагаріна Ю.А з 2002 року. Мета конкурсу — залучення інтересу школярів і студентів до сучасних технологій, для цього вони грають Игры онлайн, придбання учасниками практичних навичок роботи з програмним забезпеченням, технологіями розробки комп’ютерних ігор. Вік учасників: від 7 років до 21 року.

  Categories: