Як правильно обрати норкову шубу?

Апрель 07 20:52 2014

Шуби з натурального хутра в останні роки є не розкішшю, а засобом порятунку від морозу. Звичайно, в магазинах представлена ​​величезна кількість моделей з самих різних видів хутра: кролик, чернобурка, каракульча, мутон та інші. Але докладніше розглянемо шуби з норки, так як це саме цей хутро, який довго прослужить і ніколи не вийде з моди.

До того, як ви підете в магазин, щоб купити шубу з норки, варто озброїтися знаннями, які допоможуть вибрати якісний виріб.

Що ж необхідно знати, щоб вибрати гарний виріб?

Перше, що ви зробите — це поторкаєте хутро, зверніть увагу : він повинен бути однакової довжини, м’який на дотик, гладкий, а на долоні не повинно залишитися відчуття жирності.
Потім розведіть його і подивіться на підпушок — він повинен бути досить густим. Там само зверніть увагу на колір шкіри, вона буде світлою, якщо ж є темний колір, швидше за все хутро піддавався використанню барвників. Норка не потребує додаткового забарвленні, виняток, звичайно, складуть яскраві кольорові шуби. Але якщо ви купуєте виріб натурального кольору, і під хутром ховається темна шкіра , знайте , що у цієї шуби є який — то дефект.
Ще один спосіб перевірити якість виробу — це захопити пальцями невелике ділянку хутра і злегка потягнути, якщо волосся не залишився у вас в руці, хутро якісний і прослужить довго.
Деякі фахівці, радять струсити виріб, і подивитися на кількість всипаною, на підлогу хутра.
Хутро норки щодо довговічний, в середньому прослужить близько 7 сезонів. Тому вона цінується на ринку. При цьому можна навіть купити шубу норкову недорого. На жаль, тобто не добросовісні виробники, які намагаються за норку видати дешевший хутро. Часто це кролик або бабак. Відрізнити можна тільки на дотик, ость волоса у хутра кролика дуже м’яка, а у норки — жорстка. У бабака неоднорідна довжина шубки.

  Categories: