Ринок Нерухомості в 2014 — поради експертів

Апрель 05 14:26 2014

Яка проблема №1 заважає багатьом агентствам нерухомості заробляти в рази більше чистого прибутку на операціях з нерухомістю? І до всього іншого, в 2014 році ця проблема стане ще гострішою, з причини загострення багатьох несприятливих для розвитку ріелторського бізнесу факторів, як політичних, так і економічних (особливо в Україні).

Проблема №1 для більшості агентств нерухомості — це наші з вами відділи продажів.
Так-так, саме відділ продажів ріелтерських послуг і нерухомості є головною причиною низької ефективності роботи агентства нерухомості.
І на мій погляд — реструктуризація (або створення) потужного відділу продажів за моделлю «3 в 1» — має стати пріоритетом № 1 в 2014 році для кожної розумної BO $$ а агентства нерухомості. Так як це дозволить вам істотно підняти показники кількості угод і чистого прибутку в Новому Році.
Хочу поділитися з вами своїми міркуваннями про те, як насправді має виглядати високоприбутковий відділ продажів ріелтерських послуг та об’єктів нерухомості:

Що таке високоприбутковий відділ продажів в агентстві нерухомості і як він працює насправді:
1) Команда відділу продажів, що складається з: а) лід-менеджерів, б) менеджерів телефонним продажам і в) ріелторів — переговірників працює як цілісна система. Заявки приймаються, обробляються і призводять до покупок нерухомості та ріелторських послуг, клієнти звертаються повторно і рекомендують ваше агентство нерухомості друзям.

2) У відділі продажів агентства нерухомості впроваджена система адаптації та навчання ріелторів з різним досвідом роботи. Використовуються навчальні посібники , шаблони , скрипти продажів , мотиваційні дошки , публічні звіти і статистика продажів і т.д.

3) Кожен ріелтор агентства мотивований на результат. Система мотивації в агентстві нерухомості не дає розслабитися ні на секунду. Система мотивації максимально персоналізована під кожного співробітника АН і використовує сучасні мотиваційні технології для досягнення максимальної результативності всіх співробітників АН.

4 ) Лід-менеджери, продавці на телефоні, ріелтори — переговорники чітко знають, як діяти на кожному етапі роботи з клієнтом: на етапі надходження заявки , на етапі підписання договору , на етапі турбозапуска продажів об’єкта , на етапі переговорів — коли дзвонити, коли відправляти лист, коли / куди / скільки давати рекламу, коли їхати на зустріч і т.д.

5 ) Керівник відділу продажів точно знає ефективність кожного співробітника і збирає всі ключові показники бізнесу для керівництва (скільки дзвінків зроблено, кількість продажів , конверсія в покупку , звернення за рекомендаціями , спільні угоди по СПП і т. п. )

  Categories: