Скільки сексу потрібно людині на день

Март 30 14:57 2014

У моделі ідеального світу сексом хотіли б займатися 120 хвилин на добу.

Для того, щоб відчути себе щасливим, потрібно приділяти сексу в три рази більше часу, ніж роботі. Ідеальний секс має тривати 106 хвилин на добу.

Про це повідомили вчені з США та Німеччини, після проведеного ними дослідження , повідомляє журнал Україна.

У дослідженні, які оприлюднили Крістіан Кролл з Jacobs University в Німеччині та доцент інженерної кафедри Технологічного інституту Джорджії Себастьян Покуття зазначено, що в ідеальному світі людина працює тільки 36 хвилин на день, а сексом займається в три рази довше — 120 хвилин.

За винятком 7 годин на сон, людині потрібно дивитися телевізор всього 38 хвилин в день, 59 хвилин витрачати на відпочинок, 60 — на їжу і 73 — на медитацію. Опитані готові 68 хвилин проводити в спортзалі, 57 хвилин говорити по телефону і 46 хвилин присвячувати вихованню дітей.

Виняток становить лише секс, якому респонденти готові присвячувати левову частку свого ідеального дня — 106 хвилин.

Втім, суб’єктивна модель зіткнулася з жорсткою критикою з боку громадськості. Люди стверджують, що 120 хвилин на секс — неймовірно багато і це навіть може зашкодити здоров’ю. Що не шкодить людині, таке це джинтропин, у спортзалі найкраще смалювати калорії, ніж у сексі. Українці досить ліниві і у дослідженні участь не брали.

  Categories: