Три види створення веб-сайтів

Январь 17 14:27 2014

Експерти нашого журналу піднімають нову тему: створення веб-сайтів в Україні та їхні види. Журналісти нашого видання зустрілись з веб-студією у місті Хмельницький, щоб дізнатись про основні тенденції у розробці веб сайтів.

створення веб-сайтів

створення веб-сайтів

Сайти початкові для підприємців

Спочатку в ціновій категорії йдуть веб-сайти, що мають за мету коротко та чітко розповісти про клієнта. Як правило це короткі веб-сайти, де розміщена основна інформація.  Про це зазначає Андрій, менеджер веб-студії, що займається створення сайтів Хмельницький. В даній категорії, замовники хочуть швидко отримати інтернет-сторінку за мінімальні кошти.

Сайти для середнього класу

Веб-сторінки, що розробляються на серйозних фірм та компаній, що мають на меті підняти свій імідж та продажі. У компанії вже є сформований стиль. Ви є сильним конкурентом у сфері своєї діяльності і хочете досягти ще більших результатів. Ви точно знаєте, що хочете не тільки привернути увагу тематичного відвідувача до товару чи послуги, а й зробити свій веб-сайт, що запам’ятовується, на який виникало б бажання повертатися не один раз.
Офіс, товар або послуга, веб-сайт — це середній клас веб-сайтів.

Креативні інтернет-проекти

Реклама на паперових носіях давно вже не є пріоритетним способом залучення клієнтів. Подібна реклама вже не є гарантією стабільності. Взявши будь-який паперовий джерело інформації (газету, журнал, довідник), ми можемо виявити наступну ситуацію: заповнення джерела рекламою, в даній ситуації Ваша друкована реклама буде краплею в морі. Якщо Ваша реклама буде непомітна людям, результат від такої реклами не буде досягнутий, то не буде віддачі і, відповідно, окупності. Великі компанії можуть дозволити собі дати в усі джерела на першу сторінку свою рекламу, використовуючи власні фонди.

Даний вид клієнтів, хочуть креативні веб-сайти, щоб виділятись. Створення сайтів на сьогодні перший крок до початку бізнесу, особливо в регіонах України, де вартість реклами дорога, а залучення клієнтів через Інтернет стає простішим. Власне хмельницька веб-студія і займається розробкою сайтів середнього рівня.

Вікторія Назарчук для Журналу Україна.

  Categories: