Про «мєнтовську культуру» — Віталій Мороз

Январь 03 16:25 2014

Віталій Мороз Інтернювс

Віталій Мороз Інтернювс

Громадський активіст Віталій Мороз, що навчається у Бостоні розповів про трохи про мєнтовську культуру в Україні. В потязі їхав зі студенткою Академії МВС, 19-ти річна Марина родом з Соснівки, Львівської області, поверталася на канікули. Приємна, навіть гарна, скромна, знає методи самозахисту:)

В шкільні роки була активісткою — брала участь в ініціативах фонду Антиснід, вигравала конкурси, толкова. Спитав чи був її власний вибір — обрати кар’єру в МВС. Каже, що власний. Коли ж питаю, чи хтось з батьків працює в міліції, підтверджує, що так. Іншим пітвердженням, що батьки є мєнтами — дороге хутро, п’ятий IPhone, недешевий Asus Ultrabook. Небагато студентів в 19 років їздять в купе. Святкувала Новий рік з друзями, жодного разу на Майдані не була — керівництво заборонило, канікули розпочалися 25 грудня, але студентів тримали до 1 січня в Києві, забороняли їхати додому. Симпатичні раби Захарченка. Найцікавіше її ставлення до Майдану — відчутно, що вона трохи симпатизує, але намагається не показувати. Не була на ‪#‎євромайдан‬, але стверджує, що частина людей стоять за гроші. Промивка мізків працює.

Ким виросте Марина — залежить нині від її оточення: батьки — потенційні корупціонери, але з цінностями незалежності, друзі — майбутні мєнти, водночас зростають вони в Києві. Цікаво було б зустріти Марину через років 7-8, почути її знову

  Categories: