Літак Сухой Супер Джет — очима влади

Декабрь 31 08:10 2013

Всього в Росії на 2012 рік за кількістю перевезених пасажирів на частку іноземних літаків довелося близько 90% усіх перевезень. З решти 10% половина припадає на старі радянські літаки, а друга половина — моделі типу Іл-96, випущені на початку 1990-х, — констатує консультант з повітряного транспорту Андрій Крамаренко.

«До того ж говорити про комерційний успіх проекту SuperJet поки не доводиться. Літак літає тільки в Камбоджі, Лаосі, Мексиці, Вірменії та Росії», — додає експерт. Розрекламований проект російського близькомагістрального пасажирського літака, розробленого компанією «Цивільні літаки Сухого», — один з небагатьох проектів російських авіабудівників, що дійшли до стадії комерційної експлуатації. При цьому деякі деталі літака включаючи двигуни, розроблялися і закуповувалися у іноземних виробників авіатехніки. У підсумку частка імпортних комплектуючих у збірці літака склала більше 53 %. 19 квітня 2011 перший серійний Sukhoi SuperJet 100 був переданий в експлуатацію вірменської авіакомпанії Armavia.

Десять літаків зараз експлуатує «Аерофлот», уточнили журналу Україна в авіакомпанії. «Ми перша компанія, яка його експлуатує і спільно з виробником усуває так звані дитячі хвороби», — пояснює офіційний представник авіакомпанії. Проблеми з маслом, заправка кондиционера авто, інші технічні несправності машини. Всього «Аерофлот» замовив 30 літаків.

Президент Об’єднаної авіабудівної корпорації Михайло Погосян заявив, що для потреб державіації до 2025 року буде поставлено близько 150 літаків різних типів. Зокрема, в 2013 році перший Sukhoi SuperJet переданий Міністерству внутрішніх справ. В цілому портфель замовлень на близькомагістральні лайнери SSJ-100 у його виробника, «Цивільних літаків Сухого», що входить в ОАК, становить близько 180 машин.

  Categories: