Погляд на революцію з Росії

Декабрь 23 08:34 2013

Прибічники Української Партії регіонів, які вітають курс, підтримуваний чинною владою, згортають своє наметове містечко в Маріїнському парку на час новорічних свят, повідомляється на сайті Партії регіонів.

«Кожен з нас, хто досі тут, повинен повернутися в свій будинок, зустріти Новий рік і Різдво у колі своєї родини. Тому що найголовніше на цій землі — сім’я», — сказав комендант наметового містечка Олександр Зінченко.

«Ми пропонуємо мітингувальникам на Майдані Незалежності провести якісь малі Олімпійські ігри. Давайте втихомирити конфлікти між нами. Адже ми всі українці, ми всі єдині. Давайте проведемо змагання, наприклад, футбольний матч між майданом єднання і «евромайданом», — запропонував він

У «народному віче» на майдані Незалежності в Києві беруть участь близько 15 тис. чоловік, повідомляє Журнал Україна.

Ці дані не сильно розходяться з оцінками організаторів, які нарахували близько 10 тис. учасників «євромайдана». Співробітники агентства відзначили, що в минулі рази опозиції вдавалося залучити набагато більшу кількість людей.

За даними київського МВС, обстановка на мітингу спокійна, порушень громадського порядку поки не зафіксовано.

Увечері в суботу прихильники євроінтеграції прийшли додому до глави МВС, щоб «викинути його на смітник» для цього їм був потрібен автопогрузчик оскільки без важкої техніки виконати мету акції було складно.

Наразі на Євромайдані знаходиться кілька десятків тисяч осіб, проте лідерів опозиції не видно.

  Categories: