Тюнінг автомобіля своїми руками

Декабрь 19 09:52 2013

Найчастіше автовласник, початківець займатися тюнінгом своєї улюбленої машини, не має чіткого уявлення про те, що саме він хоче змінити в своєму улюбленця, чим зайнятися в першу чергу, а з чим почекати. У даній статті ми докладно розберемо основні напрями тюнінга, щоб скласти чітку картину.

Чому віддати перевагу спочатку? У мріях будь-який власник бачить свого залізного друга більш гарним, потужним, швидким, особливим, надійним. Простір для творчості тут величезний.

Найчастіше автовласник, початківець займатися тюнінгом своєї улюбленої машини, не має чіткого уявлення про те, що саме він хоче змінити в своєму улюбленця, чим зайнятися в першу чергу, а з чим почекати. У даній статті ми докладно розберемо основні напрями тюнінга, щоб скласти чітку картину. Чому віддати перевагу спочатку? У мріях будь-який власник бачить свого залізного друга більш гарним, потужним, швидким, особливим, надійним. Простір для творчості тут величезний. Займемося поліпшенням розгону машини. Від чого залежить динаміка розгону? Перше — від двигуна, від його потужності, крутного моменту. Друге — від коробки передач, тут можна експериментувати з підбором передач.

Поліпшення керованості — не останнє за важливістю при тюнингу авто. Тут можна вдатися до установки пластин негативного розвалу задніх коліс, «прогресивних» пружин з витками різного ходу, переднього стабілізатора більшого діаметру, жорсткіших газово-масляних амортизаторів.

Після всіх змін в автомобілі можна перейти і до дизайну. Особливу увагу потрібно приділити гравіровці. Найкраще підібрати лазерную гравировку допоможуть на спеціалізованому сайті.
Рекомендуємо завершувати дизайном з гравіюванням.

  Categories: