Дніпро та Хуанде Рамос виграють чемпіонат України

Октябрь 18 22:50 2013
Дніпро

Дніпро

 

Дніпро має всі шанси виграти чемпіонат в Динамо та Шахтаря.

Експерти журналу Україна спробують знайти причини вдалої гри на старті чемпіонату.

Поки всі інші представники української великої четвірки перемагали з величезними труднощами і не без допомоги характеру (Металіст, Шахтар) і везіння (Металіст, Динамо), Дніпро вдруге поспіль переміг упевнено.

На полі будь-якої команди Миколи Павлова завжди важко грати, нинішній Іллічівець вміє створити неприємні в’язкі умови. У минулому сезоні дев’ять з 12-ти поразок маріупольської команди були мінімальними, одне з них стало погромом від Дніпра в останньому турі 0:7. І у Дніпра перемога вийшла не настільки в прогулянковому темпі, як тиждень тому з Арсеналом, але для гостьової гри з Іллічівцем це було дійсно впевнено.

Хороший старт команди Хуанде Рамоса не може не радувати дніпрян. Однак приклади з минулого просто напрошуються, не раз за останній час Дніпро показував відмінну гру в першій частині сезону, а потім з різних причин провалювався навесні. За підсумками двох турів неможливо сперечатися, що Дніпро краща команда. Але два тури це навіть не серія, а щось подібне математичної похибки

  Categories: